0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

הדפסה על חולצות טי שירט

הדפסה על חולצות טי-שירט

הדפסת דגמים על חולצות דורשת מיומנות גבוהה ושימוש בטכנולוגיה איכותית כדי להבטיח תוצאות ברמה גבוהה. בעידן בו המידע הפרסומי מציף אותנו על בסיסי יומי, חברות רבות שרוצות לפרסם את עצמן משקיעות תקציבים גבוהים על פרסום באמצעי התקשורת השונים ובמדיה החברתית. הדפסה על חולצות טי מזוהה לרוב עם מדי בתי הספר אך לשיטת ההדפסה יש שימוש רחב יותר שכולל מיתוג ופרסום חברות, קידום מכירות, יצירת מדים וכיום גם קיים טרנד של הזמנת חולצות בעיצובים אישיים.

מיתוג חברות
התחרות העסקית בארץ גבוהה וחברות מתחרות ביניהן על קהל לקוחות מצומצם, לכן כל אמצעי הפירסום כשרים וחברות משקיעות תקציבי עתק בפרסומות ובמיתוג החברה. בעזרת הדפסים על חולצות אפשר להעביר מסר ברור ויעיל, בתקציב יחסית נמוך ויש לכך יתרון גם לקידום מכירות החברה ולפרסום רחב ובעזרת עיצוב ייחודי חולצות מודפסות מהוות כלי שימושי למיתוג עסקי.

מדים ותלבושות לבתי ספר
מוסדות ובתי ספר זקוקים ליצור אחידות בין קבוצות גדולות כדי להבטיח עבודה משותפת יעילה ושיתופי פעולה בין החברים בקבוצה. חלק מהשימוש בחולצות מודפסות הוא גם כדי ליצור או להטיל סמכות ובעוד שבבתי ספר המטרה היא ליצור קונפורמיות ולמנוע התנהגות בעייתית של תלמידים, כשמדפיסים סמלים על מדים של מוסדות וארגונים, זה מעניק לחברים תו קן של סמכות מטעם המוסד.

הזמנת עיצוב אישי
המעלה המרכזית שיש בהדפסה על חולצות היא הביטוי האישי שניתן לכל אדם או חברה שמבקשת להשתמש בשירות ההדפסה. כיום עולם הפרסום והאופנה צבעוני ועשיר באפשרויות אך באותה מידה מציע הרבה מאותו דבר וחברות הדפסה לחולצות מאפשרות ביטוי לאינדבידואל ומעניקות כלי יעיל לחברות ועסקים ליצור מצד אחד אחידות ומראה סמכותי ומצד שני בעזרת הזמנת הדפסים בעיצוב חולצה אישי, לבלוט וליצור מיתוג ייחודי.


 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים