0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסה על חולצות לחתונה

אחד הלהיטים הגדולים ביותר בחתונות הישראליות בשנים האחרונות הוא חולצות חתונה מודפסות. בדיוק כמו שאי אפשר לערוך חתונה בלי חתן, כלה, כוס, מוזיקה וריקודים, כיום לא ניתן לערוך חתונה כהלכתה בלי חולצות מודפסות עם כיתובים מצחיקים להנאת האורחים והחוגגים.

אם בעבר לא היה פשוט להדפיס חולצות מדליקות ורוב האנשים היו צריכים לדאוג לעבודה הטכנית בעצמם, הרי שהיום אין קל מזה.
בעזרת האתר החכם של T-print שמתמחה בתחום של הדפסת תמונות על חולצות, ניתן כיום להזמין חולצות מודפסות דרך האתר ולקבל אותן עד הבית ללא מאמץ או טרחה מיוחדים. כולכם יודעים שלפני היום הגדול יש מספיק סידורים והתרוצצויות, כך שלפחות את הפינה הזו אתם יודעים שיש כבר מי שיסגור בשבילכם.

למי מתאימות חולצות חתונה?

באופן עקרוני אפשר להגיד שחוץ מהכלה באירוע, חולצות חתונה מתאימות עבור כל אחד. עם זאת, נהוג שהאורחים הקרובים ביותר ילבשו את חולצות החתונה המודפסות שלרוב הכיתוב המודפס עליהן, מעיד על מידת הקרבה לזוג המאושר. כך למשל אתם יכולים להזמין מהאתר חולצה שמיועדת לאבי הכלה עליה מודפס הכיתוב המצחיק "היפה בלבן היא הבת שלי", חולצות עבור האחים של הכלה או של החתן עם הדפסים כגון: "אני האח הקטן ואני כאן בשביל הבלאגן" או לחילופין "אני האח הגדול ואני כאן בשביל הכל" ועוד. חשוב לציין שכל ההדפסים מגובים באיורים משעשעים ביותר כפי שאתם יכולים להתרשם בעצמכם מהגלריה באתר. הדפסה על חולצות חתונה הפכה להיות עניין בסיסי ביותר בחתונות של שנות האלפיים בישראל, אין שום סיבה שתישארו מאחור.

חולצת חתונה לחתן

הז'אנר הפופולארי והמצליח ביותר בכל התחום של חולצות חתונה מודפסות הוא חולצות חתונה לחתן. לרוב החולצה נחשפת בשלב הריקודים, אחרי שבירת הכוס והריקוד הראשון. החולצה של החליפה מוסרת לאלתר והחולצה המגניבה עושה את הופעתה הראשונה. הדפסים מצחיקים פופולאריים הם למשל "היפה בלבן זאת אשתי", "לא חופשי אך מאושר", אולי אני לא בן של מלך אבל התחתני עם נסיכה", "חתן תחת הנהלה חדשה" ועוד רבים אחרים. הדפסה על חולצות חתונה יכולה להיות מתוך מבחר ההדפסים המשתנה באתר, אך יכולה להיות גם מקורית באופן מיוחד...

הדפסה אישית

במידה ואתם מעוניינים לעצב את חולצות החתונה שלכם בעצמכם על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאיש עוד לא לבש את ההדפסים שלכם בחתונה אחרת, הרי שהיום אין קל מזה. בעזרת המערכת החכמה באתר של T-print, תוכלו לעצב את החולצה המושלמת עבורכם. כל שתצטרכו לעשות הוא רק לעצב הדפס מדליק, למקם אותו כראות עיניכם על החולצה (הדפס אחורי או קדמי לבחירתכם), לבחור את גודל החולצה, את הגזרה שלה ואת הצבע והחולצה תשלח ישירות לביתכם. ישנה אפשרות להדפיס כל כמות העולה על רוחכם, החל מחולצה אחת ועד עשרות אלפי חולצות. כפי שאתם מבינים, הדפסה על חולצות מעולם לא הייתה קלה יותר.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים