0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

הדפסה על קפוצ'ון

הדפסה על קפושון

רבים טועים לחשוב, כי קפושון הוא בגד בעל שרוולים ארוכים, כלומר –"בגד לחורף". הקפושון הינו למעשה בגד עם כובע מחובר בצורת חרוט או קונוס, ושמו נגזר מהמילה Cappa הלטינית, שפירושה הוא "כובע". אותו כובע משולש יכול להתלוות גם לבגדים בעלי שרוול קצר או ללא שרוול, וזה עתיד להגן על סביבת הראש והאוזניים מהקור ומהגשם. הכובע הוא אביזר אופנתי – כבר לא רק בקרב אוכלוסיית הראפרים והכדורסלנים, אלא הפך לאופנה בפני עצמה. חלק מההופעה הוא לגוון בקפושון בעל גזרה שונה, בעל גוון אחר או בהדפס שונה, אותו ניתן לבחור בנפרד.

הדפסה על כל חלק בקפושון
היום זו אינה בעיה ליצור הדפסה איכוית על חולצות קפושון, בכל חלק של הקפושון – אפשר להדפיס על הכיסים, בגב הקפושון, על השרוולים וגם על הכובע, כך שהוא ייראה מאחור או על הראש. יש מי שלוקח את היוזמה הזו רחוק, ומעצב את הכובע באופן מיוחד – עם קישוט מסוים או דמוי ראש של חיה למשל.

להכניס כיתוב מתאים
הכיתוב מאז ומתמיד היה חלק מהמראה הכללי שמוסיפים לחולצות מודפסות, זה מחדד את המסר שרוצים להעביר בכל הופעה והופעה עם הבגד הזה, בכל מקום. בדרך כלל, מדובר בעליונית חמה בקבוצות ספורט, או בבתי ספר תיכון שיוצאים לטיול שורשים או לכל מסע אחר; המסר שבכתב אפילו מאחד בין כולם ומעלה את החיבור החברתי בין כולם.

עיצוב חולצה אישי בהזמנה
את הקפושון אפשר לעצב באופן אישי, לשלוח את התמונה או את ההדפס לחנות, ומשם הדרך להפקת הקפושון המודפס קצרה; התדפיס – הוא תדפיס רגיל שמודפס על פני החולצה ובמיקום שנבחר, במדפסת דיו מיוחדת. מי שאינו מעוניין להמציא הדפס משלו, יכול לבחור את אחד ההדפסים המוצעים באתר או בחנות עצמה.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים