0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצות הדפס מקוריות

דף הבית >> חולצות הדפס מקוריות

חולצות הדפס מקוריות

חולצות מודפסות היו מאז ומתמיד באופנה. הן יכלו להביע מסר חתרני, להיות מקוריות או נועזות או סתם להוות מתנת יום הולדת כאשר פרצופכם מתנוסס על החולצה בגאווה. גם היום, המצב לא השתנה וחולצות מודפסות עדיין מהוות מתנה שרבים יאהבו וכן צורת ביטוי ייחודית ואישית.
עד היום ניתן היה להדפיס על חולצות בעיקר עיצובים מוכנים וידועים מראש, או חנויות הדפסת חולצות אשר היו לוקחות תמונה שלכם או של בעל המתנה ומדפיסים ע"ג החולצה. לרוב זה היה מספק, אך היום זה כבר לא ממש..

הביטוי האישי עולה מדרגה
בזכות האינטרנט שנכנס לחיינו, גם תחום החולצות המודפסות התפתח לאין שיעור.  כעת ניתן להזמין חולצות מודפסות באינטרנט ולהעביר את הפרינט הרצוי כבר דרך המחשב. באמצעות הזמנת החולצות באינטרנט נחסך כל החיפוש אחר התמונות והדפסתן לשם ההדפסה על החולצה. אפשר לשלוף ישירות מספריית המחשב את התמונה האהובה עליכם, להלביש על דגם החולצה ותוך שבועיים לקבל את החולצה מוכנה ומודפסת. אך זוהי רק ההתחלה בחדשנות העיצובית..

למה להסתפק רק בספריה של המחשב האישי
אם כבר ניתן לעלות כל פרינט שנרצה על חולצות מודפסות באינטרנט, למה לא להיכנס לגוגל ולבחור להדפיס תמונה מרהיבה במיוחד?כך תוכלו לייצר לעצמכם חולצות בעיצוב אישי עם הדפסי נוף מרהיב, ציורי מאנגה או משחקי מחשב מגניבים במיוחד, והזרוע עוד נטויה.

ניתן לבחור גם צבע ומידה
עוד ייחודיות של חולצות מודפסות באינטרנט הוא היכולת לקבוע צבע ומידה. לא עוד חולצות לבנות שרק עליהן ניתן להדפיס כברירת מחדל, אלא חולצות בשלל צבעים חלקים שניתן להדפיס עליהן. גם אם מדובר בחולצה שמיועדת למידה קטנה במיוחד או גדולה במיוחד, ניתן לבחור זאת באינטרנט ולהבטיח שאף אחד לא יהיה מקופח.

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים