0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות לסיום קורס צבאי

חולצות צבא

הצבא אולי עוד לפניכם, אולם אין מגבלה על הדפסת חולצות צבא – שמרמזות לאיזה כיוון המתגייס שואף להגיע – אפילו כדי להיות רמטכ"ל או לוחם טייסת לפחות. צבא ההגנה לישראל ידוע כאחד הארגונים החזקים בעולם – יש בו משמעת שבאה לידי ביטוי גם בלבוש, שונות בין החילות שמבדלת את החיילים זה מזו והחולצות במכנסיים, כמו גם שהמכנסיים מדוגמים בתוך הנעליים. תגי היחידה – גם הם זוכים לגלוריפיקציה, ולא רק בעיני המתבונן הישראלי, אלא גם בעיני אנשים רבים אחרים ברחבי העולם. כבר זמן רב שניתן להדפיס חולצות צבא בחנויות הדפסים, אולם תמיד יש מה לחדש.

האם ניתן לחדש בחולצות צבא?
החדשנות בהדפסת חולצות צבא מחייבת רעיונות מקוריים ואולי אפילו בדיחות פרטיות שרצות בין החבר'ה ביחידה. הבדיחות הללו תיראנה כמו חידות בעיני האדם ההדיוט מהרחוב, אולם תעלה חיוך רק בקרב הנבחרים – אותם חברים מהצבא. אמנם טי שרט מעוצבת אינה מחליפה את מדי צבא ההגנה לישראל, אולם היא יכולה לשמש את כל הלובשים אותה בזמן השירות וגם הרבה אחרי כן.

"לשאול" רעיונות
מתחת למדים, אמורים ללבוש גופיה לבנה וחלקה. לא ניתן ללבוש גופיה מודפסת, אולם לאחר השירות הצבאי או בערב, כשכולם מתפנים לעיסוקיהם, ישנם "מדים" שיכולים לשמש קבוצה גדולה ביותר של אנשים ותזכיר להם תקופה משובחת שהייתה.

איך לקבל רעיונות לחולצה מודפסת?
הרעיונות לחולצה מודפסת לא חייבים לנבוע מכם – תמיד יש את המצחיק או את המצחיקה שמעלים את המורל ביחידה. אותה דמות של מפקד מיוחד או אדם אחר שרוצים להצדיע לו או לחליפין לצטט את האמירות המיוחדות שלו. זו מתנה מרגשת ושימושית בו בזמן ולא נעלמת מהארון גם לאחר שנים רבות של אזרחות ללא מדים.\


רוצים להזמין חולצות לסיום קורס צבאי של הבן, של הנכד או של מישהו אחר שאתם אוהבים? אם כן, אצלנו ב – Tprint, תוכלו לבחור מתוך מגוון של חולצות ולהדפיס עליהן את מה שאתם רוצים. את ההזמנה ניתן לעשות ישירות דרך האתר שלנו, בקלות ובמהירות, והמשלוח – נשלח לכל כתובת שנוחה לכם. בזכות הפיתוחים הרבים בתחום הדפוס, ניתן כיום ליהנות מהדפסה איכותית מאד על גבי החולצה וממזכרת נפלאה לתקופה מאתגרת ולא קלה. סיום של קורס צבאי בהחלט מצדיק הזמנת חולצה שכזו, שאותה ניתן לחלק לבוגרים כבר באותו היום, שילבשו אותה בגאווה. המחירים שלנו נוחים, האיכות גבוהה והשירות שאנו מציעים – נפלא! 
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים