0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות מודפסות- עבור מי הן ואיך נעשה?

דף הבית >> חולצות מודפסות- עבור מי הן ואיך נעשה?
חולצות מודפסות - עבור מי ואיך נעשה?

החולצה הבאה שלכם תהיה חולצה שאתם עיצבתם. תוכלו לבחור את הבד, את הצבע ואת סגנון העיצוב של החולצה, ועליה לעשות את ההדפסה שלכם. זה יכול להיות עיצוב פרי ידכם, או עיצוב שהוא פרי תבנית, ניתן מראש. רבים פונים לחברות להדפסת חולצות כדי להפיק קבוצת חולצות שתהפוך את האירוע למשמעותי הרבה יותר; זה יכול להיות יום ספורט וחלוקה לקבוצות, חולצות לצעדה ולטיולים, חולצה לחברות לימי כיף ולמחלקות השונות, חולצות בגמר צבא, חולצות לסיום טירונות או ימי גיבוש או לחתונות. כל רעיון לחולצה הוא יצירתי וראוי למימוש.

לעצב מבלי לצאת מהבית
ישנן חנויות שמאפשרות, דרך אתר האינטרנט שדרכן הן מפרסמות, ליצור את החולצה הברה להדפסה: אפשר דרך האתר לבחור את החולצה, לבחור את הדגם שלה וגם את הצבע. במקביל, ניתן לבחור גם דגם של הדפס מהמאגר, או במקביל פשוט לשלוח רעיון לעיצוב חולצה אישי, שיצא דרך המדפסת של חברת ההדפסות, ומשם יודפס אל החולצה.

לפרסם את העסק
חולצה מודפסת משמשת את מי שלובש אותה, גם אם אינו מסתובב איתה ברחוב. כאשר הוא מסתובב איתה בבי, באולם הספורט או ביום הכיף ואפילו בכנסים של אותה הקבוצה, הרי ש"על הדרך" הוא יוצא סנסציה: מי שלובש את החולצה הוא כמו שלט מהלך וצובר חשיפות רבות, אפילו אם צולם לאחת מהרשתות החברתיות עם החולצה.

איך מדפיסים על החולצות?
ישנם סוגים שונים של הדפסות: הדפסת טקסטיל, הדפסה דיגיטלית שאותה מפיקים מקבצי מחשב או מתמונות וגם מאיורים, יש הדפסת פלוק, הדפסת פלקס והדפסת פלסטיסול. את הזרקת הדיו הנפוצה ביותר מכולן, מדפיסים במדפסת הזרקת דיו וללא הגבלת צבעים או עיצוב – משום שניתן גם לעצב ולערוך את ההדפסה לפני ההדפסה.  

רוצים להזמין חולצות מודפסות? כאן, באתר שלנו, תוכלו לבצע את ההזמנה בקלות ובמהירות. החולצות המודפסות שלנו יכולות להתאים לכל אירוע שרוצים, ואפילו כמתנה לאנשים שאוהבים. סוף מסלול בצבא, סיום הלימודים במכללה, אירוע חשוב כמו חתונה או אפילו ברית או בריתה, אין כמו מתנה מקורית ואישית בתצורת חולצה מודפסת עם הדפסה מקסימה. מהיום אתם גם לא צריכים לבזבז זמן יקר בחיפוש אחר המתנה הזו. בהקלקה אחת מהירה תוכלו לבצע את הבחירה ולשלוח לנו את ההזמנה.

 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים