0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 משדרגים את החולצה

משדרגים את החולצה

ישנן חולצות שפשוט אוהבים – אוהבים את המגע שלהן על פני העור, את הגזרה – אפילו אם היא מעט ישנה, את הבד היפה. אותן חולצות מלוות לכל מקום – בין אם ישנים איתן, מנקים איתן את הרכב, הולכים איתן לעצרות ולובשים אותן מתחת לחולצה כגופיית מזל. ישנן חולצות כאלו שזוכות לשדרוג – ניתן להדפיס עליהן באיכות גבוהה מאוד, כך שלכל סוג של חולצה תתגלה טכניקת ההדפסה על חולצות שמתאימה לה מבלי שהכיתוב או התמונה ייסדקו או יתבלו מוקדם מדי. בשנים האחרונות, אפילו יותר מתמיד, ישנה נהירה לעבר חנויות להדפסה על חולצות גם כדי לתת דרור להומור.

מטי שרט לבנה – לטי שרט מעוצבת בצבעים
תחילת הופעתן של חולצות מודפסות בקרב המונים נעוץ אי שם בשנות השישים של המאה הקודמת, כשהחולצות הללו בעיקר נתנו אות הזדהות עם ילדי דור הפרחים שצבעו את החולצה בצבעי הקשת. בשנות השמונים נוצר טרנד של חולצות שמשנות את הצבעים בעקבות החשיפה לטמפרטורות שונות. היום – פשוט ישנו דגש על עניין האיכות הטכנולוגית.

להביא חולצה מהבית
מי שרוצה לשדרג חולצה קיימת, יכול להביא אותה לחנות שיש בה שיטת הדפסה על חולצות מיוחדת ומתאימה לסוג החולצה. רצוי לקרוא מעט חומר הנוגע לאמצעי ההדפסה – כמו למשל בפלוק הבולט מעט מעל לחולצה, בחומרים נוצצים וזוהרים או שיש להם מראה מתכתי או פלקס – ויניל.

מדפיסים בחנות
מי שכבר יודע מה הוא רוצה להדפיס, שולח את הקובץ למחשב של החנות – ומשם זה עובר לפלוטר – למכשיר החיתוך שעושה עבודה מדויקת באמצעות עין אלקטרונית. לאחר שהוטבע החומר באמצעות לחץ וחום גבוהים – מקלפים את שכבת הפלסטיק מהחולצה וניתן ללבוש אותה כבר במקום, או לאחר כיבוס החולצה ביד או במכונה.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים