0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 משדרגים את החולצה

דף הבית >> משדרגים את החולצה
משדרגים את החולצה

חולצות מודפסות הן עולם שחי כבר לאורך עשרות שנים, פשוט בגלגולים שונים. השנים האחרונות עשו רק טוב לתעשיית החולצות המודפסות, והתחום תפס תאוצה – ככל שנפתחו יותר ויותר חנויות נגישות ללקוחות קבועים וארעיים, כך נוצרה תחרות גדולה יותר על פלחי הלקוחות השונים. לדוגמה, עובדים של חנויות צעצועים חדשה שמעוניינים ללבוש תלבושת אחידה, יוצאי צבא שרוצים לחתום את האוירה עם תלבושת סיום קורס לכולם, עובדים במפעל מסוים וגם אנשים שמעוניינים בחולצות מגניבות ליום יום. בזמן האחרון יותר ויותר אנשים גילו, כי הדפסה מקורית יוצרת אוירה מיוחדת, במיוחד אם היא פרי יצירה חד פעמית.

לא חייבים לבחור הדפסים שבלוניים
היום, גם אם הולכים לחנות של חולצות מודפסות ומדפדפים בין הדוגמאות השונות להדפסים, נוכחים לראות שישנו מבחר עצום של דוגמאות – חלקן מוכרות וחלקן לא מוכרות בכלל. כמו בחנות קעקועים, רק שחולצות ניתן להחליף מדי יום ביומו ולהשקיע מחשבה יוצרת ופורה גם בתחום חולצה בעיצוב עצמי.

איך הכול התחיל?
ההיסטוריה של התחום נעוצה אי שם בתחילת שנות החמישים של המאה ה-20, בהדפסת חולצות של מקומות נופש. באמצע שנות החמישים, אנשים שהדפיסו על חולצות החלו להשתמש בפלסטי סול, זהו דיו עמיד ופחות נשטף בכביסה. מאז ועד להיום חלו שינויים שונים בשיטת הייצור של חולצות מודפסות, במיוחד לאור העניין שניתן להפיק את ההדפסים מתוך מדפסת דיו.

חולצות לכל סיבה
בכל זמן שרוצים לגבש את החבר'ה – בין אם כולם לומדים באותו החוג, אם מדובר על החוג למיטיבי לכת, אם אלו תיירים שרוצים לזהות אחד את השני בקבוצה באופן זיהוי מסוים או אם אלו חולצות שעושות טעם טוב לסיום המסע (צבא, פעילות ספורטיבית כמו קבוצת הליכה ועוד) – רצוי ליצור חולצה חדשה ורלבנטית שעושה את האוירה חברותית ונעימה יותר.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים