0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 משפטים לחולצות לחתונה

רוב הסיכויים שאם נכחתם לאחרונה בחתונה בישראל, שמתם לב לתופעה שהולכת ומתפשטת בקרב החוגגים. אנחנו מתכוונים לאותן חולצות חתונה פופולאריות שכבשו זה מכבר את לבו של הקהל הישראלי. אמנם בעבר הן היו מחזה יחסית נדיר במחוזותינו, אך בשלב מסוים נראה כי לא ניתן עוד לערוך חתונה יהודית כהלכתה מבלי שבשלב כלשהו תפציע איזו חולצה או שתיים עם כיתוב חכם ומשעשע. במקרים מסוימים מדובר גם על מספר חולצות שלרוב לובשים החברים הקרובים של הזוג המאושר. נכון לכתיבת שורות אלה נראה כי לא ירחק היום בו חולצות לחתונה יהיו חלק בלתי נפרד מהאלמנטים שמרכיבים את האירוע לצד החופה, הריקודים וקבלת הפנים.

אילו משפטים קיימים עבור חולצות חתונה?

ראשית יש להבין כי באופן עקרוני אין באמת גבול לכמות המשפטים שניתן להדפיס על חולצות לחתונה. כך למשל באתר המתקדם של חברת Tprint, החברה המובילה בישראל להדפסה על חולצות, ניתן לבחור משפטים לחולצות חתונה מתוך מבחר עצום המוצע לגולשים, אך בהחלט ניתן גם לעצב הדפס עם משפט מקורי שלא מופיע בגלריית העיצובים. באופן זה כל אחד הופך להיות קופירייטר בפני עצמו. עם זאת, ישנם קווי דמיון מסוימים שמשותפים לכל המשפטים. קודם כל לרוב הם מתייחסים לחתן או לכלה באופן זה או אחר ובנוסף יש בהם כדי להעיד על הקרבה של מי שלובש את החולצה לזוג המאושר. יש לציין גם כי האלמנטים המשותפים לכל המשפטים הם לרוב ההומור, השנינות והשמחה שבאה לידי ביטוי בחיוך שנפרש על פני כל מי שקורא אותם.

דוגמאות למשפטים מצחיקים לחולצות חתונה

חולצות מצחיקות לחתונה עבור החתן יכולות לשאת משפטים כגון: "היפה בלבן זאת אשתי", "אין לכם שיכור כמה אני מושג", או "זכיתי לאהוב". אך למרות שרוב הסיכויים שהז'אנר התחיל את דרכו מחולצה שהחתן היה לובש, התחום התפתח מאוד וכיום כפי שציינו, החולצות יכולות להתאים גם לחברים הקרובים ולבני המשפחה. משפטים לחולצות חתונה עבור בני המשפחה יכולים להיות למשל "אני האח הקטן ואני כאן בשביל הבלאגן", "היפה בלבן זאת הבת שלי", "האחיין של החתן" ועוד. חשוב להדגיש כי נהוג לצרף לטקסטים הקצרים גם איורים משעשעים על מנת להעצים את ההומור ואת השנינות שבטקסט.

היכן ניתן להדפיס חולצות חתונה עם משפטים מצחיקים בהזמנה אישית?

כפי שציינו, חברת Tprint היא כיום החברה המובילה בישראל שמהווה את חוד החנית בתחום ההדפסה על חולצות. היתרון שלה על פני המתחרים הוא בכך שהיא עושה שימוש בטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית מתקדמת. ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת להחדיר את הצבעים של ההדפס אל תוך סיבי הבד עצמם וכך ליצור הדפס שהינו חלק אינטגרלי מהחולצה. ההדפסים שמייצרת החברה לא דוהים ולא מתקלפים גם לאחר שימוש ארוך ואף לאחר מאות כביסות. הזמנת החולצות מהאתר מתבצעת בקלות וביעילות והחולצות ניתנות להזמנה הביתה באופן ישיר או לאיסוף עצמי.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים