0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 רעיונות להדפסה של חולצות מצחיקות

דף הבית >> רעיונות להדפסה של חולצות מצחיקות
רעיונות להדפסה של חולצות מצחיקות

בדיחות יכולות להפיג את המתח, לשבור את הקרח ולחמם את הלב. כך כשהן נמצאות על גבי חולצות מודפסות, יש להן כוח רב: הן יכולות למשוך את תשומת הלב, ולהצמיח חיוך אצל האנשים הסובבים. רק בוחרים את הנושא המבוקש ומדפיסים אותו על גבי החולצה. יש לא מעט רעיונות שאפשר להעביר אותם לכתב ואפילו לציור של קומיקס או דמות למשל, כדי להמחיש את אותו הרעיון המצחיק שעבר בראש באותו הרגע.. כשהולכים עם הרעיון שבעצם נוצר עקב הבלחה אישית שנונה, אפשר לספוג לא מעט חיזוקים ולגעת ביותר ויותר אנשים.

מאיפה מוצאים את הרעיונות?
את הרעיונות לחולצה מודפסת אפשר למצוא בכל מקום ובכל רגע. הסתכלו ברחוב, אצלכם בבית. חיי הזוגיות הם קשים, אבל אם לוקחים אותם רגע אחד שלא ברצינות, אפשר לצלם רגעים מצחיקים. התיעוד של אותם הרגעים ע גבי החולצה עשוי להעלות חיוך בפעם הבאה שהמצב הזה יתקיים. כך גם לגבי כל פעולה ותחביב שבו עוסקים ביום יום. פשוט להעלות את הרעיון על כתב, את השאר יכולים לעשות כבר בחנות ההדפסה או באמצעות האינטרנט.

חולצות מוכנות ומצחיקות
אתם מגיעים לחנות לחולצות, מדפדפים בין הדגמים, ומוצאים את הבדיחה ששיגעה אתכם? גם אם זה שלידכם נשאר עם הבעה סתומה ובלתי מפורשת על הפנים, יש משהו מיוחד בהזמנת חולצה מצחיקה שגרמו לכם לצחוק, יש כך פוטנציאל שזה ימשיך לקרות בכל פעם שלובשים את החולצה מחדש.

להדפיס ציטוטים זה טוב?
גם ציטוטים ואפילו בשינויים תחביריים או דקדוקיים קלים יכול להיות רעיון טוב, משום שזה מעורר מחשבה. פתגם שנון שהמצאתם, צירוף של כמה פתגמים, ציטוטים של חכמים ושל חכמים מכם, ציטוטים שגורים שאתם בעצמכם מנסים להפיץ בחברה. החולצה היא שלט נע ויכולה להגיע עם המסר לרבים.


מצאתם רעיונות להדפסה של חולצות מצחיקות? נהדר. אבל רגע לפני שאתם מבצעים את ההזמנה, שימו לב. כדי שתיהנו ממוצר מוגמר איכותי, העונה לכם על הצרכים, הנה כמה נקודות שחשוב שתבדקו מראש, לפני ההקלקה: ראשית, וודאו שהחולצה וגם ההדפסה איכותיות מאד ושהחולצה תואמת במידותיה ללובש אותה. בדקו האם מופיעים תנאים מיוחדים בטופס ההזמנה ולאילו מקומות מבצעים את השליחה. התקשיתם מעט בביצוע ההזמנה? אל דאגה. הצוות שלנו, ב – Tprint, ישמח לשרת אתכם עם המון אהבה ולספק לכם את המענה הנדרש.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים