0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 רעיונות לעיצוב חולצות מגניבות

דף הבית >> רעיונות לעיצוב חולצות מגניבות
רעיונות לעיצוב חולצות מגניבות

החולצות המודפסות הן פריט אופנה שלעולם כנראה לא יגוז מן העולם. מאז ומעלם הדרך להעביר מסר חשוב או מצחיק הייתה בין היתר ליצור חולצות מודפסות שמפעילות את הכפתור הנסתר ההוא, שמחליט אם לצחוק, לבכות או להגיב באופן מסוים. אמנם חולצות של טי שרט פחות נפוצות בימינו מאשר שהיו בשנות התשעים העליזות – עם אותן חולצות קרועות צווארון של ה"פריקים" או של יוצאי חדר כושר ויחידות קרביות למיניהן. כיום, אין צורך להשתייך לאחת היחידות הקרביות או להיות יוצא צבא כדי ליהנות מחולצות מודפסות באוירה משעשעת וחברתית.

להיות מקוריים באמצעות חולצה מודפסת
בתי עסק שונים מכירים ויודעים מה המשמעות של חולצות כמוצרי פרסום כשעל החולצה מוטבע מסר חשוב כזה או אחר. החולצה יכולה להכיל את הלוגו בכל מקום שהוא – על השרוול, על הצווארון ובמקומות הקונבנציונאליים. מדפסות הלייזר יכולות לעצב את החולצה באמצעות התעתיקים באופן המקורי ביותר, כדי שהחולצה שהיא למעשה שלט פרסום מהלך, תהיה זכירה.

אז מה משפט המחץ שלך?
אם יש לכם מה להגיד בכל תקופה, זה הזמן והמקום. לפעמים תמונה טובה יותר מאלף מילים כדי להסביר במה אתם תומכים, בין אם זה מניעת הרג והתעללות בבעלי חיים לדוגמה, או בחירה פוליטית כל שהיא. גם אם אין משהו חשוב מספיק להגיד, זה יכול להיות משפט ציני או הרעיון האחרון לקעקוע שלא יצא לפועל.

הרעיון הבלעדי שלכם
לא משנה מה יהיה הרעיון הבלעדי שאתם תציעו לחולצה שלכם, חשוב לדבוק בשיטת הדפסה על חולצות איכותית, ואת זה עושים כאשר שאפילו החולצה בעצמה היא מאיכות מושלמת. כיום, ניתן פשוט להעביר את הקובץ ממחשב למחשב ולהדפיס את מה שרוצים להעתיק לחולצה – הכול נעשה בטכנולוגיה פשוטה של הזרקת דיו.

לא פשוט למצוא רעיונות לעיצוב חולצות מצחיקות ובייחוד בעידן שבו לכולנו חשוב לשמור על מקוריות. יחד עם זאת, אם מחפשים היטב אפשר למצוא בדיוק מה שרוצים, בתצורת חולצה מודפסת עם הדפסה מגניבה תואמת. אצלנו, ב – Tprint, תמצאו בדיוק את כל זה ואף יותר מכך ותוכלו לבצע את ההזמנה בקלות ובמהירות. החולצות המודפסות הללו תוכלנה להתאים כמתנה לאנשים שאוהבים או כפריט לבוש יום יומי או אפילו לכבוד אירועים מיוחדים. אז, קדימה, למה אתם מחכים? בחרו את מה שמתאים לכם – חולצה והדפסה ושלחו לנו את הזמנתכם.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים