0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 בגדי שמירה

מחפש בגדי שמירה איכותיים? הגעת אל המקום הנכון! T-print מציעה לכם מגוון רחב של בגדים איכותיים אשר אותם תוכלו לרכוש בעבור חברת השמירה אשר לרשותכם. הבגדים של T-print הינם מהאיכותיים ביותר שתמצאו בישראל ועל כן מתאימים כבגדי עבודה, בגדי שמירה וכבגדים אשר יכולים להחזיק זמן רב גם בתנאים לא הכי אידיאלים (גשם, קור, חום, כביסות מרובות, ניקיון ועוד).
 
אצלנו בחברת T-print תמצאו בנוסף מחלקת גרפיקה, אשר תעזור לכם למקם על הביגוד את הלוגו של החברה ואת סמליה וסיסמאותיה. המכונות אשר לרשותנו יבטיחו לכם כי הלוגו שהוטבע על הבגד לא ימחק או ישחק עקב כביסות מרובות או בגלל התיישנות מוקדמת. לרשותנו מכונות ההדפסה המובחרות ביותר והמקצועיות ביותר שקיימות בישראל.
 
אז מה עליכם לעשות? לרשותכם שתי אפשרויות עיקריות. נשמח לארח אתכם בחנותנו בראש העין. אנשי המכירות שלנו ישמחו להעניק לשם שירות מלא ולספר לכם בפוטרות על כל הביגוד עבודה אשר לרשותנו. אפשרות נוספת היא שתכנסו אל אתר הבית שלנו ותבדקו את סל המוצרים המוצגים בתצוגה הראשית באתר. תוכלו לראות באתר מספר רב של דוגמאות ואף לקבל במקביל שירות טלפוני ממוקד ויעיל.

בגדי שמירה איכותיים ונוחים יכולים לעשות את כל ההבדל בין התנהלות טובה לבין כזו שפחות. על בגדי השומרים, בין אם הם מבצעים את עבודתם במקומות סגורים ועל אחת כמה וכמה כאשר הם נדרשים לשמור במרחב הפתוח, להיות איכותיים מאד ולהציע את הנוחות הנדרשת. חשוב שיתאימו לעובד במידותיו ויוכלו להגן עליו היטב בכל התנאים. ניתן כיום להדפיס ישירות על בגדי השמירה את לוגו חברת השמירה או לוגו החברה, שעבורה מספקים את שירותי השמירה וכל אלמנט אחר שרוצים. את ההדפסה עצמה מציעות חברות המתמחות בתחום, הנעזרות בכל הציוד הנדרש להן על מנת להעניק מקצועיות ואיכות ללא פשרות.

על איכות לא מתפשרים
כאשר בגדיו נוחים לו, יכול השומר, כשהוא לבוש בבגדי השמירה שהוזמנו עבורו, להתנהל בחופשיות במקום ולבצע את עבודתו כראוי. עבודת השמירה איננה פשוטה ויכולה להיות מאתגרת במיוחד. עובד שבגדיו נעימים לו ומספקים לו את כל מה שהוא צריך מבגד עבודה איכותי, לא מודאג מדבר ויכול להתרכז בעבודתו החשובה – בעבודת השמירה שאותה הוא מבצע. זו גם הסיבה מדוע מומלץ שלא להתפשר על דבר כאשר מחפשים בגדים לשומרים וכן לבחור בהדפסות איכותיות שאינן דוהות מהבד או מתקלפות ממנו.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים