0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצות עם הדפסה דיגיטאלית, חולצה עם הדפסה דיגיטאלית

כולנו זוכרים את החולצות מודפסות מהשירות הצבאי או אפילו לפני כן מתנועת הנוער, שם נתקלים לראשונה לרב ביצירת עיצוב מקורי לחולצה בפעם הראשונה כמו כן הרגשת האושר בקבלת החולצה המקורית אותה יצרנו כחברים באותה קבוצה, בגד שהינו רק פריט לבוש אלה, מזכרת מתקופה שתמיד אשמח להיזכר וטוב שיש בארון הבגדים.
תחום ההדפסה הדיגיטלית פתח עבורנו מגוון רחב של אפשרויות שבעזרתן ניתן לעשות הדפסה על חולצות וליצור כל הדפס בעיצוב מקורי באופן פשוט ומהיר, תחום הדפסת המשי מה שלפנים היוותה את הטכניקה השולטת בתחום הולכת ונעלמת, האיכות וקלות הביצוע בהדפסה הדיגיטלית מהווה מהפכה נוספת כזו משמהותית כמו זו שחלה במאה ה-15 בגרמניה בחרשיה של גוטנברג הצורף, האדם שפיתח את טכניקת ההדפסה בזכות הרעיון של הפרדת הטקסט לאותיות, מהן ניתן לבנות כל תבנית טקסט ולהדפיס, פיתוח טכנולוגי שפשט כאש בשדה קוצים והפך לאחת מההמצאות החשובות ביותר באלף הקודם ופתח את מהפכת המידע.
ניתן לעשות הדפסה על חולצה של לוגו או סמל של חברה לצורך יום גיבוש או כמדי עבודה, להקת מוזיקה המעוניינת להדפיס חולצות ללהקה ולמעריציה מהוות תחום המתפתח בישראל הודות למחירים האטרקטיביים כמו גם ההדפסה לקבוצות ספורט או חדרי הכושר השונים. תחום נוסף הינו תחום ההדפסות לאירועים כגון בר מצווה או בת מצווה או לחתונה, זוגות רבים בוחרים במתנה מקורית זו ולהעניק לאורחיהם חולצות מודפסות עם העיצוב המקורי שאותם יצרו או בחרו ממגוון רחב של עיצובים.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים