0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסה על חולצות לקידום מכירות, חולצות לקידום מכירות

הדפסה על חולצות לקידום מכירות

הבגדים עושים את האדם או להיפך? כך או כך, אנו נוכחים לדעת שככל שתעשיית החולצות המודפסות הופכות ליותר ויותר מקובלות, כן יש מקום לכל הגיג, רעיון או בדיחה והם מתפרסמים הלאה באמצעות אותם שלטים "הולכים על שתיים" שיכולים להגיע לכל מקום, לדבר בעד עצמם בצעדי "מחאה שקטה" ולהגיע לתודעה של מספר רחב ככל הניתן של אנשים ולקוחות, בעיקר כשאותם אנשים שלובשים את החולצות הללו מסתובבים במקומות שבהם קהל היעד שלהם נמצא. כבר מזמן ידוע שהדפסים על חולצות הם אחד מהאמצעים הבולטים והיעילים ביותר לקידום מכירות.

חולצות שנהוג להדפיס עליהן
בקידום מכירות לכל עניין, ניתן להדפיס על חולצות מסגנונות עיצוב שונים – קצרות או ארוכות, גופיות או פולו. כמו – כן, החומר שממנו הן עשויות יכול להיות חומר סינטטי, כותנה איכותית או חולצות מבד אקולוגי, ידידותי לסביבה (ויש כאן מסר כפול). גם על חולצות מכופתרות ניתן להדפיס, כך שאנשי הצווארון הלבן או הכחול יוכלו לעשות אירוע קד"מ ולשלב בו שילוט "מפתיע": הדפסת חולצות צווארון מכופתרת ומעומלנת.

מי משתמש בחולצות כפריט קד"מ?
כל עוד חולצות משמשות כל אחד מאיתנו, ההדפסים ישמשו כל אחד – מבני נוער שנוהגים להדפיס על טי שרט, ועד כל מי שחובש כובעים למיניהם בפעילויות שטופות שמש, מטריות וכן הלאה – לכן כל גיל יכול להיות חלק מהעניין, ואפילו זה לא כל – כך מתיש כמו לשאת שלט לאורך כמה שעות. העניין היחיד שיש לתת על כך את הדעת, הוא שפתאום נאלצים להתמודד עם כמות מרובה יותר של נעיצות מבטים.

חולצות כמוצרי פרסום
על מנת להשתמש בחומר פרסומי, אפשר להתייעץ עם חברת ההדפסים שיש לה לפעמים גרפיקאי משלה, או לעשות הדפס ביתי בפוטושופ (או בכל תוכנה גרפית אחרת). הכול- כדי למשוך תשומת לב אל החולצה ואל המוצר או אל השירות שהיא מפרסמת.
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים