0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

הדפסה על חולצות ב-Tprint

הדפסה על חולצות
 
הדפסה על חולצות מהווה ביטוי יצירתי והצהרה אופנתית אישית המקנה ללובש תחושת ייחודיות ומקוריות. אם בד"כ הטרנדים של הלבוש שלנו מוכתבים על ידי חברות האופנה הגדולות ואנו מעוניינים לגוון מעט את לבושנו, כך שלא נתקל בעוד כמה אנשים שלובשים בדיוק את החולצה אותה אנו לובשים בכל יציאה מהבית. חולצות בהדפסה אישית מאפשרות לנו לקבוע כיצד החולצה אותה אנו לובשים תראה ובעצם להפוך למעצבים של הלבוש שלנו.
ישנן מספר שיטות להדפסה על חולצות כאשר הנפוצות ביותר הן באמצעות מדבקות המוצמדות על ידי חום על החולצה והדפס משי על ידי גלופה שדרכה מועבר צבע לבד.
שיטה נוספת היא ההדפסה הדיגיטאלית אותה מבצעת באופן ייחודי בישראל חברת "הולומדיה טכנולוגיות בע"מ", הדפסה זו מתבצעת באיכות גבוהה ישירות על הבד באמצעות מכונת דפוס דיגיטאלית והיא מהווה מהפכה עולמית בתחום ההדפסות טקסטיל.
הדפסת החולצות הדיגיטאלית מאפשרת שימוש בכמות צבעים לא מוגבלת ועד 3 מיליון גווני צבעים שונים על פריט לבוש בודד מסוגים שונים לפי בחירת הצרכן (גינס, חולצה, כובע, תחתון וכו'). ההדפסה הדיגיטאלית מתבצעת באופן ישיר אל תוך סיבי הבד דבר היוצר הדפסה עמידה ואיכותית.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים