0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסה על חולצות לקידום מכירות

הדפסה על חולצות לקידום מכירות

ההתרגשות שביצירה שווה הכול, אולם יש לזה ערך מוסף אם היצירה מובילה לתוצאה מקדמת. כך גם נוצר הרעיון של קידום מכירות באמצעות חולצות מודפסות. החולצה היא הפלטפורמה הכי טובה לפרסומת מהלכת – ככה יש סיכוי שיותר אנשים יכירו את הפרסומת ואולי אפילו יפעילו דיאלוג על המסר. דו – שיח עם תוכן חיובי או שלילי מקדם את המודעות למוצר. היום זה נפוץ ללכת עם חולצות צבעוניות, כשכל צבע מסמל את המסר או משייך את הלובש לקבוצה מסוימת. זה טוב להפגנות (הטרנד העכשווי), טוב לעסק, טוב למוצר – טוב לנו!

חולצות כמוצרי פרסום
בעוד חברות וארגונים גדולים שופכים כספים רבים על פרויקטים מקצועיים, על יציאה במבצעים, על מחקרים ובסוף גם על ייצור מוצרים וסוללת אנשים שעומדים מאחורי הפרויקט, הגיע הזמן לקדם גם את הפרויקט עצמו, עם חולצות שמזוהות עם הארגון או עם המוצר. מדובר על חולצות של נציגי קידום מכירות בשטח, מוכרים ואנשי מחסן, נהגים וכל מה שקשור לחברה. מי שבא במגע או נפגש איתם, מתוודע לעניין ואפילו יכול ליצור קשר עם החברה דרך אותו נציג.

חולצות כמוצר מגבש
אנחנו רגילים לראות חולצות לטיולים שנתיים שהדפיסו עליהם איורים, חולצות סיום מחזור לימודים או חולצות יחידה בצבא, חולצות לסיום מסלול וחולצות של ספונסרים שונים. כמו שעונדים טבעת כדי לסמן שהאדם נשוי, כך גם חולצה עם פרסומת – קוראת לאנשים דומים להתגבש ביחד, יוצרת מכנה משותף – וטובה גם לפרסום.

חולצות מודפסות – קל וזול
 יותר משלטי חוצות שעולים אלפי ועשרות אלפי שקלים בחודש, חולצות הן השקעה קטנה ואפילו מזערית ביחס לזה, ועושות עבודה לא פחות חשובה – כל מי שלובש את החולצה הוא שגריר. קל להדפיס אותן – מתוכנת העיצוב במחשב ועד למדפסת של החולצה הדרך פשוטה – ממש בלחיצת כפתור. 


מחפשים דרך אפקטיבית לקדם את העסק שלכם? נמאסו עליכם שיטות קידום המכירות הבנאליות, המוכרות והשחוקות? אם כן, מה דעתכם על הדפסה על חולצות לקידום מכירות? הדפסה שכזו יכולה להתאים לעסקים בכל סדרי הגודל ולסייע בהתמודדות מול התחרות עם בתי העסק האחרים. אפשר להדפיס על החולצות את לוגו העסק וכן כיתובים אחרים או תמונות שרוצים ולחלק אותן הן לעובדים והן ללקוחות הקיימים או החדשים. החולצות משמשות כפלטפורמה קידומית שיווקית נפלאה וגם כזו שאיננה מצריכה הוצאה כבדה. ב – Tprint אנו מציעים לכם פתרונות נהדרים ואפשרות להזמין חולצות מודפסות במסגרת קידום המכירות.
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים