0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסה על חולצות ספורט

הדפסה על חולצות ספורט

חולצות ספורט הפכו היום למשהו מיוחד, ואנשים לא מתפשרים היום על פחות מאשר חולצת אימון דריי פיט או בטכנולוגיות המיוחדות המתפתחות. בכל שני וחמישי צצה לה חברת ספורט חדשה או מותג המשווק את בגדי הספורט החדשים (על משקל "בגדי המלך החדשים"). המיוחד בחולצות הללו הוא למעשה היכולת לאפשר לחולצה "לנשום" כדי להוציא החוצה לאוויר החופשי את האויר הכלוא החם או לנדף את הזיעה ולהיפך – להכניס אויר קריר ונעים לויסות הטמפרטורה של הגוף. חולצות כאלו משמשות לספורטאים מקצוענים וחובבנים להבחנה בין קבוצות אימון שונות – כשמודפס עליהן שם הקבוצה בגאון.

הדפסים על חולצות מיוחדות – חולצות ספורט
מרקם החולצה הוא מעט אחר מחולצות רגילות המשמשות בדרך כלל להדפסה והוא כולל חורים "נושמים", ויתרה מזאת – מדובר על חולצה שנרטבת במהירות רבה ובאה במגע עם מלחים ועם נוזלי גוף וניקיון – לכן רצוי להסתייע בהדפסה איכותית במיוחד. ישנן שיטות שונות לצורך כך: הדפסה, חריטה או רקמה, והן עולות מעט יותר במחיר מאשר הדפסות רגילות.

הדפסה על חולצות ספורט לפי הזמנה
חשוב להגיע עם ההדפס אל חנות ההדפסות או לשלוח אליה במייל מראש. זה יכול להיות הלוגו הרצוי למשל של סוזוקי, הסיסמה של הקבוצה, הסמל של האגודה או האיגוד דרכו מתאמנים, או כל דבר אחר העולה על הרוח. בנוסף, ישנו עניין של חולצות כמוצרי פרסום של הקבוצה לצורך איתור ספונסרים למשל להסרת שיער. ככה זה. אלו שעושים ספורט מושכים יותר את העין, והם יכולים להיות גאים בזה.

אפשר לבחור מתוך מאגר קיים
בחירת ההדפס, כולל הכיתוב, האיור או התמונה יכול להיבחר בו – במקום היכן שנמצאת החנות. ישנן חנויות שמגבילות את כמויות ההדפסה למינימום, וישנן כאלו שמדפיסות ליחידים. רצוי לבדוק בחנויות לחולצות מודפסות מראש, ולהגיע כבר מוכנים לצורך הצעת מחיר (בדרך כלל ישנן הנחות למי שמזמין כמות גדולה יותר).

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים