0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסים על חולצות

יש לכם סלוגן מיוחד שיכול לרוץ לבחירות? אתם נחשבים לצוות הווי ובידור של החבר'ה ורוצים להוציא את הכישרון לפועל בדרכים אמנותיות כמו למשל בהדפסתחולצות מצחיקות? יכול להיות שאתם מדריכים קבוצה מסוימת בספורט או בימי כיף לצוות ורוצים להכניס קצת רוח גיבוש? סיבות אלו ואחרות יכולות להיות הרוח הגבית שתפיק לכם רעיונות להדפסים על חולצות לכל מטרה. כיום ישנן שיטות מיוחדות להדפסה על חולצות שמאפשרות להוציא לפועל כמעט כל רעיון – בין אם כסלוגן, כאיור מיוחד, קריקטורה, קומיקס ועוד.

הדפסים שאינם יורדים בכביסה?
טבען של הדפסות, ביחד עם בד המתכלה לאורך השנים – להתפורר ולהיעלם, אולם הדפסת חולצות איכותית יכולה להישמר לאורך השנים ואף להחזיק זמן רב יותר מאשר אורך חייו של האדם. החומרים שמצויים בנוזל הכביסה יכולים לתקוף את החומרים המודפסים ולהתקלף. מצד שני, ניתן לברר מול המומחים איזה סוג בד יכול להתאים לאיזו הדפסה, איזה סוג בד יכול להתלכלך בקלות ואיזה לא – ובכך להאריך את חיי המוצר.

מדים ומידות
את ההדפסה ניתן להגדיל או להקטין בכדי להתאים אותה לממדי הבגד ולגוף הלובש. התמונה מודפסת ממדפסת מיוחדת וניתן לשנות דרכה את ממדי התמונה להדפסה. על כן כל מה שצריך הוא להביא את התמונה לחברת ההדפסות ואת מידת החולצה הרצויה, ושאר העבודה יוטל עליה באופן המקצועי שהיא יכולה להציע. בין אם אלו מדים או חולצת מתנה או חולצות לטיולים - טי שרט מעוצבת תהיה מושקעת באותה המידה. 

איפה מוצאים הדפסים?
מעבר לכך שבחנות ההדפסות ניתן למצוא מגוון עשיר ורב של תמונות וסלוגנים, אפשר גם להביא עיצוב פרי הדמיון החופשי, אשר יסרק למחשב ויודפס ממנו אל החולצה. כך ישנו מספר אין סופי של אפשרויות, שניתן להוציא אותם לפועל בקלות וללא קושי.


הדפסים על חולצות הם פתרון נהדר כמתנת יום הולדת, לידה של תינוק או תינוקת, כמתנת גיוס, לכבוד סיום תואר או מכל סיבה אחרת או חגיגה. החולצות של היום איכותיות הרבה יותר וכך גם ההדפסות, המתבססות על טכנולוגיות חדשניות של הדפסה. התמונות נותרות על הבד, אינן דוהות או מתקלפות ואפשר ללבוש את החולצה בכל הזדמנות שרוצים. חשוב להקפיד לפנות לחברות המתמחות בהדפסות על חולצות. חברות המחזיקות ברשותן את ציוד ההדפסה הנדרש ומכירות היטב את התחום. אלו, תוכלנה להעניק ללקוח את השירות הנדרש לו, הן באיכות הגבוהה שבה מעוניינים והן במחירים נוחים, אטרקטיביים.
                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים