0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצה עם הדפסה דיגיטלית, חולצה עם הדפסה דיגיטאלית

הדפסה על חולצות באמצעות מדפסת דיגיטלית מאפשרת להדפיס כל קובץ דיגיטלי באיכות מעולה על חולצות.
עיצוב שבחרתם מתוך מגוון הדפסים קיימים או שעיצבתם הדפס מקורי, החשוב הוא שניתן להדפיס את העיצוב לחולצה אלגנטית או לטי שירט, כאשר ההדפס עמיד ואיכותי ובזכות הטכנולוגיה גם התקציב המוקדש לנושא אינו יקר ושווה לכל כיס.
מתנה לחג יכולה להיות חולצה מודפסת עם דיוקנכם על החולצה או לוגו החברה שבא אתם עובדים. ההדפס על חולצות בשיטה הדיגיטלית הינו מהפכה בתחום המוצרי פרסום בכלל הודות למרחב אדיר של מוצרים עליהם ניתן להדפיס כמו גם יכולת הדיוק ומרחב הצבע האדיר אותה מספקת המדפסת ובפרט להדפסה על חולצות שהינן תחום ההתמחות של חברת "הולומדיה טכנולוגיות בע"מ" (טי פרינט).
אז זהו תקופתם של המדפיסים המקצועיים בבתי הדפוס של ימי הבניים נעלמה כמו גם הדפסי המשי המפורסמים שהיו תהליך דומיננטי בהדפסה על בדים וחולצות. בתהליך ההדפס על רגל אחת בשיטה הדיגיטלית,האינפורמציה של הדמות מועברת ישירות מהמחשב נייד, כאינפורמציה דיגיטלית, לגליל הממגנט אליו את הצבע בהתאם למקור. איכות המקור היום מאפשרת דיוק ומגוון רחב אפשריות הדפס שרק דמיונכם יכול לתאר.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים