0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסת חולצה

הדפסת חולצה

הדפסת חולצה מתחילה ברעיון אשר עולה בראשנו – אותו רעיון יכול לבוא לנו עת אנו רואים סרט, תוכנית בטלוויזיה, שוטטות בטבע או סתם בעת הליכה ברחוב.
הדפסה על חולצה מתחילה מבחירת עיצוב החולצה, לאחר מכן בוחרים את החומרים שיתאימו לנו בצורה הטובה ביותר לבקשת הלקוח ומתחילים בהדפסה.

שיטות הדפסת חולצה
צבע החולצה, צבע ההדפס, סוג ההדפס, הדפס בולט או שטוח ועוד, כל אלו ישפיעו על הצורה בה תתבצע ההדפסה.
סובלימציה – בעזרת שיטה זו ניתן להדפיס על בדים בהירים וסינטטיים בלבד שכן תהליך ההדפסה מתבצעת בצורה דיגיטאלית עם צבעים מיוחדים בחימום של 200 מעלות.
ישירה – זו שיטה אשר בעזרתה מדפיסים ישירות על החולצה בעזרת מדפסת מיוחדת וצבעי משי. המדפסת מדפיסה ישירות לתוך סיבי החולצה ככה שאין בעצם הגבלה של צבעים והיא מתאימה לכל סוגי הגרפיקה אך בעיקר מתאימה לחולצות כהות.

הדפסה על מדבקה
ניתן לבצע גם הדפסה בעזרת מדבקות, זוהי בעצם הדפסה על מדבקה מיוחדת ולא על החולצה עצמה. את המדבקה מדביקים על החולצה עצמה בעזרת שיטות שונות, לרוב בעזרת גיהוץ.
שיטה זו מתאימה לכל סוגי החולצות ולכול סוגי הגרפיקה שכן אין מדפיסים ישירות על החולצה.
שימוש בשיטה זו תצריך את הלקוח לנהוג עם החולצה ביתר זהירות שכן המדבקה עלולה ליפול עקב שימוש לא הולם.

הארכת חיי ההדפס
רוב ההדפסות מתכלות תוך מספר שנים, אולם ישנם הדפסות איכותיות ביותר אשר יכולות לשמור על חיי מדף ארוכים במיוחד – יותר משנות חייו של האדם.
שילוב בין בד מסוימים לסוג ההדפסה המתאים להם יכול להוביל לאריכות בחיי ההדפסה וכן לחסינותם מול חומרי ניקוי שונים.
ניתן להתייעץ עם מומחים שונים על מנת לברר את השילוב באידיאלי בין סוג הבד לסוג ההדפס.

 
אנחנו, ב – Tprint  מזמינים אתכן ליהנות משירותי הדפסת חולצה איכותית ובהתאמה מלאה. תודות למדפסות המתקדמות שברשותנו, מתקבלת תוצאה נפלאה בתצורת חולצה עם הדפסה שאיננה דוהה או מתקלפת בכביסה. אפשר להזמין את השירות כדי לחלק מתנות לבוגרי המסלול בצבא, בוגרי הקורס במכללה או באוניברְסיטה, לחתן או לכלה ביום החתונה או אפילו כמתנת יום הולדת לאנשים שאוהבים. הזמנת ההדפסה על החולצה היא פשוטה ומהירה. באתר החברה אפשר לבחור את החולצה ואְת ההדפסה ולהזמין את התוצאה המתקבלת ישירות הביתה או אל מקום העבודה. והמחיר – ללא תחרות. אז, קדימה, מהרו והזמינו חולצות מודפסות מגניבות, בדיוק כמו שאתם אוהבים!
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים