0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסת חולצות – הטרנד שלא יצא מהאופנה

הדפסת חולצות – הטרנד שלא יצא מהאופנה

כולנו זוכרים את תקופת ילדותינו כאשר היינו הולכים לחנות חולצות ומסתכלים על מגוון חולצות עם הדפסים שונים, כאשר ברוב המקרים בחירה שלנו נעשתה בגלל ההדפס ולא על פי קריטריונים אחרים. ולמרות שהטרנד הזה היה פופולארי לפני עשרות שנים, גם היום, בחירת החולצה נעשית על פי לפי ההדפס עליה ויותר מכך, תעשיית אופנה שלמה מבוססת על הדפסים על חולצות.

סוגי הדפסים
כולנו מכירים את השיטה הישנה והוותיקה של הדפסת מדבקה על חולצה: בחירת מדבקה וגיהוצה על החולצה. ההדפסה נראית מיד עם סיום הגיהוץ והיא נראית נהדר אולם היא בעלת חיסרון אחד, והוא שהיא בעצם מודבקת על הבד, ואינה מוטמעת בו, מה שאומר שלמדבקה יש תוקף מסוים וכאשר יפוג תוקפה, תתחיל המדבקה להתקלף וההדפס ייהרס. אולם כיום, קיימות שיטות אפקטיביות יותר להדפסה על חולצה, שיטות אשר מטמיעות את ההדפסה לתוך החולצה.

הטמעה של ההדפסה
כאמור, כיום קיימות שיטות שבעזרתן ניתן להטמיע את ההדפס אל תוך בד החולצה, אחת השיטות היותר נפוצות לעשות זאת זה על ידי שימוש במדפסת מיוחדת – מדפסת דיגיטאלית. המדפסת מקבלת הוראות מהחשב אשר מגדיר למדפסת בדיוק כיצד שצריך להדפיס את ההדפס על החולצה על מנת לקבל את התוצר הראוי. הדפסה זו היא מעט יותר יקרה מהדפסת מדבקה, אולם היא מקנה לחולצה הדפס שנראה טבעי יותר וכן הוא עמיד לזמן ארוך יותר.

הדפסת משי
הדפסת משי מתאימה בעיקר לאלו אשר רוצים להדפיס כמויות גדולות חולצות במחיר נמוך. ההדפסה נעשית על ידי גלופה אשר עשויה מרשתות וחוטים ברווחים משתנים כך שהדיו נוזל דרכם ונספג בבד. הדפסה זו גם היא עמידה יותר ממדבקה. חשוב לציין שכדי להיות מסוגלים להדפיס יש צור להשתמש בבד אשר סיביו קרובים אחד לשני ככל שיותר על מנת שההדפס ייצא חלק ואחיד יותר.


הדפסת חולצות הן ללא ספק טרנד שקשה להתעלם ממנו, טרנד שמלווה אותנו לא מעט שנים. יחד עם זאת, ובניגוד לעבר, ההדפסות של היום איכותיות במיוחד והן אינן דוהות או מתקלפות לאורך השנים. אפשר להדפיס על חולצה כל מה שרוצים ולהגיש אותה כמתנה לאנשים שאוהבים. גם אלה שמחפשים את המקוריות, יוכלו להתחדש בחולצה מודפסת שהסיכוי שייראו אותה על אנשים אחרים ברחוב הוא נמוך. ב – Tprint  תמצאו רעיונות נהדרים להדפסות ותוכלו להזמין את החולצה המודפסת בקלות ובמהירות.
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים