0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הדפסת חולצות מצחיקות

לכל אחד יש את המלח והפלפל שלו, התבלין המיוחד אותו הוא אוהב להוסיף כדי לתבל את האוירה במעט חוש הומור. בכל פעם שאנו נזכרים במשהו מצחיק, מתגנב לו חיוך אוטומטי ששופך אור גם אם אנחנו נמצאים ביום קודר. כשאתם בצד שרוצה להצחיק, הדרך קלה במיוחד, משום שאתם יכולים להשתמש בהומור ומבלי להתאמץ אפילו לסחוט חיוכים מהסביבה, תשומת לב או לפחות לייצר איזה משפט פתיחה מעניין... עיצוב חולצות הוא זמין לכל אחד, ואפשר להדפיס חולצה עם כל עיצוב, כמו גם עם עיצוב עצמי.

עיצוב של חולצה מצחיקה
באינטרנט, בטלוויזיה ובכל מקום בסביבתכם רצים משפטים מצחיקים, תמונות בעלות הומור מחודד ועוד שיכולים להיות גולת הכותרת של החולצה הבאה שלכם שתצחיק את כולם. אם יש לכם רעיונות לחולצה מודפסת, פשוט אפשר ללכת עם הרעיון לחנות שבה יש מכשיר להדפסה, כשההצעה שלכם תודפס באמצעות מדפסת להזרקת דיו. לאחר מכן, מתקן מיוחד שפולט חום גורם לאותו ההדפס לעבור אל מעבר לדף ולחולצה. כך, ניתן להפיק חולצה שצבעיה מורכבים ומעורבבים ואפילו בעיצוב אישי וייחודי שאין לאף אחד. רבים מפיקים כמות גדולה של חולצות מודפסות בשביל צילומים לחבר'ה, כשעל חולצתו של כל אחד יש סמל מיוחד שמתאים לו, או אות שמרכיבה מילה שלמה.

חולצה מצחיקה – באירועים מיוחדים
כשיש לכם חבר שהוא גולת הכותרת באירוע מסוים, כמו לדוגמה מסיבת רווקים, אפשר לעשות חולצה מודפסת כמתנה מקורית, ולהצחיק את כולם עם איזו בדיחה פרטית שיסתובב איתה כל היום. בימי גיבוש, אפשר לעשות חולצה מצחיקה שהייתה בטוח מזכה את הקבוצה בפרס, עם סיום הקורס, סוף כל סוף מתנה אישית אך דומה לכולם, שתשבור את הקרח הנוקשה של המשמעת עם קצת צבעי הומור קלילים. 

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים