0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

הזמנת חולצה מצחיקה

הזמנת חולצה מצחיקה

פריט הלבוש הפופולארי ביותר בעולם הוא חולצת הטי. מדובר בפריט לבוש שניתן ללבוש אותו כמעט לכל אירוע. ישנם סוגים שונים של חולצות טי אשר רובן עשויות מבד טריקו רגיל, אך מה שהופך חולצת טי רגילה לחולצה מיוחדת היא ההדפסה על החולצה. היתרון הגדול בחולצות טי שירט הוא היכולת להדפיס עליהן כל דבר העולה על ראשנו, מה שהופך את חולצת הטי הפשוטה למיצג אופנתי ייחודי ביותר, שניתן ללבוש אותו למגוון אירועים, ואפילו להעביר איתו מסרים.

הזמנה של חולצות מצחיקות
כל אחד מאיתנו עבר פעם על פני חולצת טי שירט שממש הצחיקה אותו. הדפסת חולצות מצחיקות מקוריות היא דרך משעשעת להעביר איזה מסר מסוים, או סתם למשוך תשומת לב לאלה מבינינו שאוהבים הרבה תשומת לב. טי שירט מעוצבת בתמונה או איור מקורי או מצחיק היא דרך טובה
להיות מסמר של כל מסיבה.

חולצות מדפסות כפרסומת
בנוסף להדפסה של חולצות מצחיקות ישנם גם הרבה מאוד תאגידים וחברות מסחריות אשר זיהו את הפוטנציאל פרסומי הטמון בחולצות מודפסות. חולצות המודפסות בלוגו של מוצר, חברה או מפרסמות שירות מסוים הם למעשה כמו שלט פרסומת מהלך על שתיים, והרבה מאוד חברות מוכרות חולצות עם לוגו של מותגים מפורסמים שאנשים מעוניינים להזדהות איתם, או אפילו מעניקות אותן בחינם. הרווח שהן מפיקות מכך, גדול הרבה יותר.

חולצות לאירועים מיוחדים
בנוסף לכך, חולצות טי מודפסות משמשות הרבה פעמים לציון של אירוע מיוחד מסוים, כאשר הנפוצות ביותר שבהן הן חולצות לסיום טירונות. כמעט לכל בוגר יחידה קרבית בצבא יש מספר חולצות המסמלות את השלבים השונים בתהליך השירות הצבאי, וניתן ללבוש אותן ולהיזכר בנוסטלגיה המתוקה ובחברים מן השירות הצבאי גם שנים לאחר השחרור.

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים