0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 הזמנת חולצות לסוף מסלול

הזמנת חולצות לסוף מסלול

אם יש ארגון ש"המציא" את החלוצות המודפסות מחדש, הרי זה הצבא. אצל יוצאי צבא טריים, ניתן למצוא חולצות סוף מסלול המפארות את גופם של המשוחררים, כמו גם חולצות צוות כאלו ואחרות. על החולצות הללו משורבבות מיני בדיחות וחוויות שרוצים להנציח ולהצחיק בכל פעם מחדש באמצעותן. בנוסף לחולצות האלו, אפשר להוסיף גם כובעים עם סמלים או כיתובים – כפריט ביגוד משלים. כשמדובר בסיום מסלול של קורס, הרי ישנה עוד דרך ארוכה עד לסיום השירות, וקרוב לוודאי שאלו יהיו פריטים שיעטרו את ארון הבגדים הצבאי משך כל זמן השירות.

הדפסת חולצות סוף מסלול  הן מסורת
לא משנה אם זה קורס קצינים, טירונות, קורסים מקצועיים או קורסי סגלים למשל – לכל מחזור או לכל כיתה וצוות ישנה חולצת סיום מסלול ייחודית שיכולה להכיל את השמות של כולם (שלא נשכח – הם חלק מאיתנו גם אחר כך!) את הבדיחות עליהם, את הציור שרצינו תמיד שיסמל אותנו כחבר'ה, ואת יכולות הביטוי וכשרונות הציור המיוחדים של אלו שהקדישו מזמנם למשימה זו.

סיום מסלול – החולצה מסמנת תקופה חדשה
כשכבר טורחים ומגיעים לשלב החולצות מודפסות, זה אומר שמגיעים לקראת סוף מסלול. ובשלב הזה, אפשר לומר שהסתיימה לה תקופה אחת אולם אחרת מפציעה ועומדת בפתח. לכן, חלק מכל עניין המסורת של החולצות הללו, היא להראות לכולם בגאווה שאתם כבר מאחורי זה.

איך לוודא שהמידות מתאימות?
לעתים המידות שמזמינים דרך אתרי האינטרנט או טלפונית הן לא המידות שמתכוונים אליהן, S הופך ל- M בקלות ואף לפעמים יותר מזה, וכן הלאה. על מנת לוודא שעושים הדפסים על חולצות במידות הנכונות, רצוי לסור לחנות לפחות פעם אחת עם חבר ש"מבין" במידות, או אפילו "דוגמן" של מידות גוף ממוצעות בקורס. אפשרות נוספת היא לברר מול צוות החנות. 

הזמנת חולצות לסוף מסלול בצבא היא הזדמנות מצוינת לשמח את בוגרי המסלול במתנה מקורית ובמזכרת נפלאה לאותה תקופה. אנחנו רואים אותן בשנים האחרונות יותר ויותר ולובשים אותן בוגרי קורסים למיניהם ומסלולים שונים בצבא. את החולצות הללו, שכוללות בריכה או כיתוב אישי או אולי אפילו תמונה, אפשר ללבוש לכל מקום שרוצים והן ללא ספק משרתות בהצלחה את הלובשים. אצלנו ב – Tprint תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של חולצות ולהדפיס עליהן את מה שאתם רוצים. החולצות תשלחנה אליכם במהירות וכך תוכלו לשמח את הבוגרים האהובים שלכם במתנה לבישה!

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים