0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 השוואת מחירי חולצות מודפסות

חולצות מודפסות אלו חולצות שעברו תהליך כלשהו (לעיתים על ידי חום, תהליך כימי ואף הדפסה בלייזר) בכדי שהדפס מסוים יועבר אליהם בצורה טובה (לא כזה שירד ויתבלה לאחר מספר מועט של כביסות) ולאחר מכן, אותן חולצות מוצעות למכירה כאשר ישנם סוגים רבים של הדפסים כמעט בכל נושא, צבע וצורה. ניתן למצוא חולצות מודפסות עם פן הומוריסטי (משתלת ישראל- על תקן משטרת ישראל), חולצות עם גיבורי תרבות (צ'ה גווארה מאוד פופולארי) ונושאים רבים אחרים אשר נעים בין כל האספקטים בחיינו (קבוצות כדורגל, סיום מסלול, ימי כיף וכדומה).

למעשה מחירי החולצות המודפסות משתנים על ידי הרבה גורמים בהם נובעים הכמות שאנו מזמינים (לעיתים רבות על כמות גדולה יותר נוכל לשלם פחות כסף לכל חולצה) וכמובן שמשתנה בין סוג ההדפסה (הדפסה על ידי חום- עם מכבש לחץ, הדפסה על ידי לייזר, הדפסה בצורה כימית- על ידי ריאקציה של חומר כימי על תמונה יעבור השיקוף שלה וכדומה). משתנה נוסף חשוב הוא גודל וסוג ההדפס (הדפס גדול לעומת קטן, הדפס רגיל לעומת הדפס הזוהר בחושך, הדפס רגיל לעומת הדפס בולט מעט וכדומה). משתנים אלו הם החשובים ביותר לגבי המחיר הסופי של החולצות המודפסות כאשר התהליך הוא חישוב כמות החולצות הדרוש, בחירת ההדפס ושיטת ההדפסה על החולצה, לאחר מכן נוכל לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר.

חשוב לציין כי לא תמיד ניקח את השיטה הטובה ביותר להדפסה על החולצה ומאוד קשור סוג האירוע שאליו החולצה מיועדת. לעיתים ישתלם לנו לחסוך ולקחת חולצה בשיטת הדפסה זולה יותר (לדוגמא חולצה המיועדת לעובדים ביום כיף- יכולה להתלכלך ולהרס ולכן חבל להשקיע בהדפס האיכותי ביותר. לעומת זאת, חשוב לזכור תמיד בהשוואת מחירי חולצות מודפסות כי לא תמיד מי שיציע את המחיר הזול ביותר יהיה גם הטוב ביותר ולכן חשוב לוודא קודם כל את שיטת ההדפסה (להתאים אותה לציפיותינו מהחולצה) וגם סוג החולצה- שיהיה מבד נוח ואיכותי המתאים לכולם- דבר שלא תמיד נקבל אילו החלטנו לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר.

בדומה לכל רכישה אחרת, גם כאשר מחפשים חולצות מודפסות, השוואת מחירים היא יותר מהמלצה. השוואת מחירי חולצות מודפסות תעזור לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים, הן תוך התייחסות לצרכים השונים שלכם והן תוך התייחסות לתקציב שברשותכם. כך תמצאו מענה מושלם, המשלב בין השניים, כזה שישרת אתכם או את אלה שעבורם אתם מבצעים את הרכישה לאורך שנים.


בחזרה לדף הבית


                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים