0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 מגוון חולצה לחתונה

אומרים כי מצווה גדולה היא לשמח חתן וכלה כאשר עצם ההגעה לאירוע החתונה ודאגה כי אף אחד לא יישב אלא יטרח לרקוד ולשמח, אכן מממשת את המצווה וגורמת לחתן ולכלה שמחה. למרות זאת, ישנם דברים נוספים שיכולים לעשות את אירוע החתונה מעבר לסטנדרטי וזאת על ידי הוספת גימיקים ואטרקציות לאורחים כאשר אחד מן האטרקציות (למעשה גם גימיק) הוא מספר חברים שמתארגנים מראש ומדפיסים חולצה משותפת לזמן הריקודים.

לאחר שהתמונות בלבוש היפה נערכות וכאשר רמת האלכוהול מגיעה לשיאה, אז בעצם מתחילים הריקודים הפרועים ברחבת הריקודים. באותו זמן, ניתן להתארגן מראש ולהחליף את החולצות למשהו שיעביר מסר בידורי לחתן, לכלה ולשאר האורחים. ניתן ללבוש חולצות מודפסות עם דוגמאות רבות עליהם כאשר הסטנדרטי לחלוטין הוא תמונה של הזוג עם הדפסת תאריך החתונה ויש דוגמאות שהן מעבר לסטנדרטי כמו: "סיימת את החיים", "מעריצה מאוכזבת", "המשחק נגמר" ועוד, כאשר חשוב שיעשו זאת החברים הקרובים כדי שכל האורחים יבינו כי מדובר בהלצה בלבד.

חשוב לציין כי כיום החתן גם נוהג לעשות חולצות מודפסות היתוליים בסגנונות שונים ולכן חשוב לברר האם גם החתן עושה חולצה בסגנון בכדי שלא יצא שחבריו תופסים לו את ההצגה, כמו כן, חשוב שהחולצה תהיה נוחה ונושמת מפני שהיא מיועדת לריקודים ודבר נוסף שחשוב הוא לזכור תמיד שבכל בדיחה יש גם אמת ולכן אם ידידה טובה של החתן תלבש חולצה בסגנון של "מעריצה מאוכזבת" יכול לא להתפרש בצורה בידורית כל כך אצל הכלה ולכן חשוב לבחון מי שם את אותה החולצה בכדי לא לגרום לסכסוך בין בני הזוג הנשואים כבר בערב הראשון שלהם ככזה.

חולצה לחתונה של החבר או של החברה היא פתרון נהדר למתנה מקורית וקצת אחרת. לאחר שבחרתם את החולצה וגם את הכיתוב שיופיע עליה, כל שנותר לכם לעשות הוא לבצע את ההזדמנות, במהירות ובקלות. מהיום אתם לא צריכים "לשבור את הראש" ולחפש מתנות לאנשים שאתם אוהבים. הדפסה על חולצות היא המענה המתאים. אפשר לבחור חולצות בדגמים ובמידות שונות וכן גם הדפסות. זה יכול להיות כיתוב אישי שבחרתם להדפיס על חולצתו של החתן או על חולצתה של הכלה או תמונה כלשהי או אמירה מצחיקה.

אנחנו, ב – Tprint מעמידים לרשותכם מבחר של חולצות בעיצוב אישי. ניתן לשלב לכל חולצה הדפסה מתאימה ולבצע את הזמנה במהירות רבה. המחירים אטרקטיביים מאד והאיכות – ללא פשרות.
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים