0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצה מודפסת כמתנה מקורית

מה יכול להיות יותר קשה מאשר לבחור מתנה לחבר, כולנו באיזה שהוא שלב בחיינו נתקלנו בהתלבטות שכזאת. אם זאת מתנה לבן הזוג, אז תמיד נבחר במתנה רומנטית כמו מסעדה, מסאג' או אפילו תכשיטים, בגלל שאנחנו מכירים את בן הזוג נוכל לדעת מה הוא יותר יאהב או יעדיף. אבל אם אנחנו צריכים לבחור מתנה לחבר או חברה על כמה שנכיר אותם טוב, תמיד יהיה לנו קשה להגיע להחלטה.
בשנים האחרונות התפתח נוהג חדש לבחירת מתנה, שמטרתו היא בעיקר לחסוך לנו את כל ההתלבטות ולהשאיר את מקבל המתנה מרוצה, הכוונה היא כמובן לשאול את האדם מה הוא הכי רוצה וצריך. בדרך הזאת גם אנחנו לא צריכים להתלבט וגם המקבל לא מקבל עוד חבילת נרות שהוא ידחוף למדף. זאת אומנם דרך קלה אשר מקלה על כל הטקס של נתינת מתנה, אך קשה שלא לחשוב, איפה עיבדנו את ההתרגשות והיופי שבקניית מתנה, אשר לא רק תפתיע את מקבליה, אלא גם תבטא בדרך הטובה ביותר, כמה הנותן מכיר ואוהב את האדם לו הוא נותן את המתנה.

כאשר אנחנו נותנים מתנה הדבר שהכי חשוב הוא לא עצם הנתינה אלא דווקא מה היו כוונותינו, וכמה מחשבה ואפילו מעשים השקענו בה. ציור או אפילו מכתב מכל הלב ירגשו הרבה יותר מקניית חפץ חסר משמעות. הרעיון הוא שבמתנה תהיה נגיעה של הנותן. אחת האפשרויות היותר מקוריות שלא דורשת קישורי ציור או כתיבה שיווקית היא חולצה מודפסת ומקורית.
הרעיון הוא פשוט, זאת מתנה מאוד מקורית, שדורשת בעיקר מחשבה יצירתית. החולצה עם הקדשה תישאר איתנו לתמיד, אך שלא כמו חולצה רגילה, תהיה בה נגיעה אישית שלנו ולכן היא גם תהיה הרבה יותר משמעותית לכל אחד.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים