0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצה מודפסת כמתנה מקורית

מה יכול להיות יותר קשה מאשר לבחור מתנה לחבר, כולנו באיזה שהוא שלב בחיינו נתקלנו בהתלבטות שכזאת. אם זאת מתנה לבן הזוג, אז תמיד נבחר במתנה רומנטית כמו מסעדה, מסאג' או אפילו תכשיטים, בגלל שאנחנו מכירים את בן הזוג נוכל לדעת מה הוא יותר יאהב או יעדיף. אבל אם אנחנו צריכים לבחור מתנה לחבר או חברה על כמה שנכיר אותם טוב, תמיד יהיה לנו קשה להגיע להחלטה.
 
בשנים האחרונות התפתח נוהג חדש לבחירת מתנה, שמטרתו היא בעיקר לחסוך לנו את כל ההתלבטות ולהשאיר את מקבל המתנה מרוצה, הכוונה היא כמובן לשאול את האדם מה הוא הכי רוצה וצריך. בדרך הזאת גם אנחנו לא צריכים להתלבט וגם המקבל לא מקבל עוד חבילת נרות שהוא ידחוף למדף. זאת אומנם דרך קלה אשר מקלה על כל הטקס של נתינת מתנה, אך קשה שלא לחשוב, איפה עיבדנו את ההתרגשות והיופי שבקניית מתנה, אשר לא רק תפתיע את מקבליה, אלא גם תבטא בדרך הטובה ביותר, כמה הנותן מכיר ואוהב את האדם לו הוא נותן את המתנה.

כאשר אנחנו נותנים מתנה הדבר שהכי חשוב הוא לא עצם הנתינה אלא דווקא מה היו כוונותינו, וכמה מחשבה ואפילו מעשים השקענו בה. ציור או אפילו מכתב מכל הלב ירגשו הרבה יותר מקניית חפץ חסר משמעות. הרעיון הוא שבמתנה תהיה נגיעה של הנותן. אחת האפשרויות היותר מקוריות שלא דורשת קישורי ציור או כתיבה שיווקית היא חולצה מודפסת ומקורית.
הרעיון הוא פשוט, זאת מתנה מאוד מקורית, שדורשת בעיקר מחשבה יצירתית. החולצה עם הקדשה תישאר איתנו לתמיד, אך שלא כמו חולצה רגילה, תהיה בה נגיעה אישית שלנו ולכן היא גם תהיה הרבה יותר משמעותית לכל אחד.

כאשר מזמינים חולצה מודפסת כמתנה מקורית חשוב לשים לב לכמה פרמטרים מרכזיים: טיב ואיכות החולצה עצמה, טיב ואיכות ההדפסה וכמובן מידת הנוחות וכן העלות עבור השירות. את החולצות נוהגים ללבוש לא מעט ויפות ככל שתהיינה, אם הן אינן עונות על כל הצרכים ייתכן וכדאי לשקול האם הן אכן מתאימות והאם הן אכן מצדיקות את ההשקעה. חברת Tprint תשמח להעמיד לרשותכם את המענה המתאים – מבחר של חולצות בהדפסה שניתן לתת כמתנה. המחירים אטרקטיביים מאד והאיכות – ללא פשרות. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את החולצה ואת ההדפס ולבצע את ההזמנה. פשוט, מהיר וקל.  

 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים