0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצה מודפסת לבר מצווה

בר המצווה הינו אירוע של פעם בחיים בחייו של כל נער. זהו אירוע מרגש בו הילד עולה לתורה והופך לנער מקיים מצוות. אם הוזמנתם לאירוע בר מצווה ואתם מחפשים רעיונות למתנות, זוהי הכתבה בשבילכם.
להביא צ'ק זאת הדרך המקובלת והקלה ביותר, אם אתם בני משפחה מקרבה ראשונה הממצוע הוא 400 ש"ח, חברים לעבודה או שכנים בין 200-300 ש"ח.
אך מה אפשר להביא חוץ מכסף? האפשרויות הם רבות, מביגוד, נעליים מגניבות מחו"ל, מעיל אופנתי, מוצרי פרסום ומוצרי חשמל כמו מסך פלאזמה או טלוויזיה לחדר, ועד כדורגל או כדורסל החתומים על ידי שחקני הקבוצה שהנער מעריץ.
ברור שהכוונה חשובה, אך לא תמיד מומלץ להיות מקוריים מידיי שכן מדובר בנער מתבגר.
אם בכל זאת בא לכם להיות יותר מקוריים מהרגיל, אפשרות מגניבה והולמת היא לתת לנער חולצה מודפסת לבר מצווה.
האפשרויות להדפסה על חולצות הן רבות, תמונת של חוגג בר המצווה על החולצה, או אפילו חולצה אליה נצרף כיתוב, ברכה או אפילו בדיחה אישית. הדפסה אישית על חולצה היא לא רק מתנה מקורית ומדליקה, היא גם מתנה בעלת ערך אישי וריגשי שתישאר איתנו לנצח.
לבר המצווה ערך ריגשי ודתי גדול מאוד ביהדות, ויותר מזה היא מהווה נקודת מפנה חשובה בחייו של נער  ומה יותר יפה ומקורי מלתת לנער מתנה שלימים תזכיר לו את היום בו הוא הפך מילד לנער מתבגר.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים