0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצה מודפסת לכלה

טרנדים ואופנה הם דבר משתנה אך הפריט שלעולם ישאר עדכני ואופנתי זאת כמובן חולצת הטי. מקורה של חולצת הטי הוא באנגליה, אך היא התחילה להיות פופולארית אחרי שהאמריקאים גילו אותה והתחילו לייצר אותה בכמויות.
הטי שירט יכולה להיות חלקה, עם הדפס, צמודה והיום יותר ויותר מקובל למצוא חולצות עם אמירה, עליהם מודפסים משפטים בעלי משמעויות שונות, אמירות פוליטיות, דתיות או סתם דעה אישית של הלובש אותה.
מנקודת המבט הישראלית, הטי שירט מתפקדת בעיקר כסוג של לוח מודעות מהלך עליו אנו מנציחים אירועים כמו סיום קורס בצבא, בר מצווה ואפילו חתונה.
אופנה שהתחילה בשנים האחרונות והופכת ליותר ויותר פופולארית בחתונות, היא לחלק למוזמנים מגנטים או חולצות אם תמונות הזוג הנשוי, או עם תמונות של המוזמנים עצמם שצולמו במהלך החתונה.
חולצה מודפסת לכלה גם היא הופכת לטראנד פופולארי יותר ויותר, הרעיון הוא חולצה עליה יש הדפס של הזוג הנשוי עם תאריך החתונה, אפשר גם להוסיף הקדשה של בני הזוג אחד לשני.
זוהי מתנה מרגשת ועוד יותר דרך מקורית להנציח את האירוע.
כאירוע של פעם בחיים אנחנו מקדישים זמן ארוך והוצאה כספית אדירה לחתונה, בתוך כל התכנונים ההתעסקות הגדולה והעיקרית ביותר בתכנון חתונה היא סביב הצילום אירועים, קייטרינג, שמלות כלה, התמונות, האלבומים, וסרט הוידיאו, לכן מה יכול להיות יותר מרענן מאשר ליצור חולצות מודפסות של בני הזוג.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים