0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות ימי הולדת

חולצות ימי הולדת
בכל גיל שבו חוגגים יום הולדת, יש מתנות שיכולות לעשות לנו את היום, כאלו שלא יזיק אם יהיו לנו בארון, רצוי שנחדש אותן מדי שנה- והחברים יאהבו לראות אותן עלינו. מבין כל המתנות שאפשר לבחור ליום ההולדת – חולצות מודפסות  הן מתנות שכיחות בכל גיל- אצל תינוקות ואצל הוריהם, אצל מתבגרים שאוהדים להקות מסוימות או מחליטים להדפיס משפטי הגות על העולם, בצבא- כשמרגישים חלק מהחבר'ה בצוות, בבית הספר היסודי כשהחברים מהכיתה רוצים להביע את מה שהם מרגישים במתנה ואצל המבוגרים בטרנד של חולצות ילדותיות במיוחד.

קריצה קטנה ללב
כדי להעניק מתנה כזו מקורית ומיוחדת של חולצה מודפסת לאדם אהוב שזה יום ההולדת שלו, חשוב לחשוב על רעיון שימצא חן בעיני מקבל המתנה, כזה שיגע בלב ויאמר לו משהו. לכן, מישהו קרוב יכול לספק פרטים לגבי מה שהוא אוהב – עיצוב חולצה אישי של סדרת טלוויזיה או סרט? משפטי מפתח של דמות אהובה? דמות מצוירת כל שהיא או אולי אפילו קומיקס? המילים צריכות כמובן גם להכתב ברוח הכללית- אם אין לו חוש הומור, אולי עדיף לוותר על בדיחות ציניות...

חולצות לכל הכיתה
ימי הולדת הם ימים כאלו שיש בהם מוזמנים רבים בדרך כלל ואפילו פעילויות עם כולם. דוגמה לכך- פעילות ילדים – תחרות בין קבוצות. ואיך אפשר לסמן את הקבוצות, אם לא על ידי חולצות צבעוניות – שלאחר מכן תינתנה למזכרת לכולם? מזכרת מיום כיף של יום הולדת טובה לכל הגילאים – זה פשוט עושה טוב בלב ומזכיר לנו שיש חברים.

ואם אין לנו רעיון של מה לכתוב?
במידה והחולצה לא מלאה במילא בכיתוב מההדפס, וגם אם כן- ניתן להוסיף עליה כיתוב כיד המלך (אפילו בשרוולים). במקרים כאלו, שבהם צריך להחליט ברגע מה לכתוב ופשוט אין רעיון, אפשר לבקש ממי שמדפיס לכם רעיונות מתוך ה"מומלצים שלנו" של החנות, כך שיהיו לכם לא רק רעיונות אלא אולי השראה לחולצות מודפסות אחרות.

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים