0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות מודפסות – אסטרטגיה שיווקית

חולצות מודפסות – אסטרטגיה שיווקית
בכל מקום שאנו הולכים, אנו לא מוצאים פרסומות-  אלא הן אלו שמוצאות אותנו. טלפונים פרסומיים ומוקלטים, שלטי חוצות ענקיים בנתיבים המהירים שמאלצים אותנו להביט ימינה ושמאלה מכיוון הנסיעה, חולצות בעלות אמירות מסוימות. ובאמת, אנשים הם כמו שלטי פרסום נעים; אם הם מייחצנים דגם של אחד ממעצבי האופנה, מדוע שלא תאפשרנה גם לפרסם מסר שיווקי כל שהוא? עולם התחרות העסקית מייצר תבנית שיווקית מיוחדת, שיש בכוחה לספק מוצר לבוש מסוים, שהוא שני גם אמצעי לפרסום. היות ומדובר באופציה זמינה ותמיד מבוקשת, בעלי עסקים רבים משתמשים בכך.

מדוע דווקא חולצה?
 אין רבים שיסרבו לרעיון: חולצות הן דבר נצרך בכל מקרה, ויש בהן קסם מסוים כשהן מייצרות נוכחות. כשמוסיפים להן כתובות פרסום (למשל על חולצות של ספורטאים ושל שחקנים, שעל החולצה מוטבעת פרסומת לספונסר הקבוצה), זה מושך את העין ומייצר מודעות ציבורית לקיומו של מי שעומד מאחורי הפרסומת. חולצות מודפסות היא מודל לחיקוי (כמו למשל אצל ספורטאים ושחקנים), וכך גם המעריצים יכולים ללכת עם הפרסומת, לא רק השחקן (ראו דוגמת מותג 'מכבי "עלית" תל אביב').

אוכלוסיית האנשים שלובשת
בני אדם לובשים חולצות מגיל אפס ועד ליום האחרון. לכן, חולצות אינן עניין של גיל, במיוחד אם יש דבר מה שלובשיהן מזדהים איתו. חולצות מודפסות כמוצרי פרסום תהיינה אפקטיביות למשל לקהל יעד מסוים, למשל – בקבוקי מים וציוד ספורט על גבי חולצות מנדפות זיעה, הדפסה של פרסומת לחברת בגדי ים על מגבת או על חולצה לים ועוד.

איך למצוא רעיונות לחולצה מודפסת?
מי שלוקח על עצמו את המשימה להדפיס חולצות מטעם הארגון או אנשים פרטיים בדרך כלל בעלי מעוף וחשיבה יצירתית, או שמדובר בצוות הווי ובידור. אם באמת ישנה התלבטות באשר לתוכן מסוים, ניתן ליצור קשר עם החברה להדפסה על חולצות – אלו יכולים לסייע באמצעות הניסיון והותק שצברו בנושא.

לא פשוט להתמודד בתחרות עם בתי העסק השונים ובכל שנה, לצערנו, נסגרים עסקים מכל מיני תחומים. שיווק נכון ומדויק הוא אחת הדרכים להתגבר על הקושי, שיווק שאותו ניתן להוציא אל הפועל בדרכים שונות, ביניהן באמצעות חולצות מודפסות אסטרטגיה שיווקית הכוללת חולצות שכאלו הופכת, למעשה, את הפלטפורמה הלבישה לאמצעי פרסומי נהדר, החושף את בית העסק לקהל הרחב. הפתרון הזה איננו עולה סכומי כסף גבוהים מדי לעסק וללא ספק אפקטיבי במיוחד. אפשר להדפיס על החולצה את לוגו בית העסק וכן כל כיתוב אחר שרוצים ולחלק לעובדים וגם ללקוחות הקיימים.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים