0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות כמוצרי פרסום

חולצות כמוצרי פרסום

אחד מהכלים השיווקיים הטובים ביותר הוא פרסום על גבי שלטי חוצות. באמצעות שלטי חוצות מקבלים חשיפה רחבה ביותר מפני שכולם רואים אותם, וככל שהשלט ממוקם במיקום אסטרטגי יותר, הנחשף לכמות גדולה יותר של אנשים, כל הפרסום אפקטיבי יותר. אולם, לא כל פרסום על שלטי חוצות חייב להיות אדיר מימדים ולהתפרס על שטחים וגבהים של בניינים שלמים. אפשר להשתמש בבגדים שאנו לובשים על גופנו כשלטי חוצות, ולפרסם עליהם מותגים, חברות או מוצרים. על מנת לפרסם נכון יש להכיר טוב את קהל היעד אליו אנו מכוונים. פרסום על גבי חולצות טי מתאים בעיקר למוצרים המכוונים לקהל הצעיר אשר לובש את החולצות הללו.

מה הכוונה בפרסומת על חולצה
במהלך היום אנו חשופים להמון פרסומות על גבי חולצות טי בלי שאנו אפילו מודעים לכך. למשל, חולצת טי עם הלוגו של החברה שייצרה אותה היא למעשה פרסומת על גבי חולצה, או סמל של חבת משקאות מפורסמת על גבי חולצות שהיא מחלקת בחינם או אפילו מוכרת הם בפועל שלט פרסומת מהלך. גם חולצות מצחיקות עם איורים משעשעים יכולים להיות פרסומת אם משולב בהם לוגו או שם של חברה או מוצר, או אפילו מקום. פרסומת על גבי חולצות נפוץ מאוד בעולם הספורט בו כל קבוצה לובשת על המדים שלה את הלוגו של הספונסר שלה, והוא בתמורה לחשיפה משלם לקבוצה ומממן את פעילותיה השונות.

איך מפרסמים על חולצות?
כיום, כל אחד יכול לפרסם על חולצת טי מכל סוג. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור לוגו נחמד, או להשתמש בלוגו הקיים, להוסיף ציור או תמונה מצחיקה או אפילו משפט מצחיק ומחוכם, והנה יש לנו פרסומת על גבי חולצת טי. עכשיו אפשר להדפיס אותם בכמויות ולחלק לכל מי שדורש. מאופן הזה, גם עסקים קטנים יכולים לקבל תפוצת פרסום נאה.


חולצות כמוצרי פרסום הן פתרון שיווקי מצוין לעסקים בכל תחום ובכל סדר גודל. לא משנה מה אתם מעוניינים למכור או אילו שירותים אתם מציעים, הדפסת הלוגו שלכם או כל מידע אחר, הקשור בכם, היא דרך נפלאה להגיע ללקוחות נוספות ולהיעזר בשיטה שיווקית שהיא קצת "מחוץ לקופסא". את החולצות לובשים בכל מקום כמעט והן הופכות לפלטפורמה פרסומית ללא כל בעיה. תמונות מכל מיני סוגים, משפטים מצחיקים או כל דבר אחר שרוצים – את כל זה ועוד אפשר להדפיס על החולצות.
 

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים