0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות לחתנים

עולם האופנה מוכתב בימינו על ידי ה TSHIRT. אין ספק שהלבוש הזרוק, הפשוט והזול הפך לאופנה של ממש. אנו עדים להתפתחות של חולצות טישירט מודפסות שבאה לידי ביטוי בפתיחת חנויות מיוחדות שמיועדות אך ורק לזה, כמו כן מכירת חולצות טישירט מודפסות בחנויות אופנה דיי יוקרתיות. חולצה מודפסת יכולה להיות מתנה נפלאה לחבר טוב, זה פריט לבוש, זו מתנה אישית וזו בדיחה שיכולה להיות מודפסת על החולצה. כך למשל ניתן לרכוש חולצות לחתנים.

אילו הדפסים יהיו על חולצות לחתנים?
אצלנו תוכלו למצוא הדפסים מכל הסוגים – הדפסים לגייז, הדפסים לבר מצוות, הדפסים לימי הולדת, חולצות משעשעות עם בדיחות וכן חולצות לחתנים. האופי של חולצות החתנים יהיה אצלנו הומוריסטי על פי רוב, עם קריקטורות משעשעות, כיתוב מצחיק ומגוון רחב של צבעים. החולצות לחתנים מגיעות במבחר של צבעים , מבחר רחב מאוד של הדפסים ואיכות מעולה. חשוב לשים לב כאשר רוכשים חולצה מודפסת להוראות הכיבוס שלה , שכן לא פעם איכות נמוכה של הדפסה יכולה לפגום בחולצה ולגרום למתנה הנפלאה להיהרס במכונת כביסה אחת.

הדפס אישי לחולצות לחתנים
ניתן גם לבקש לעשות הדפס אישי וייחודי, לבוא עם ציור/כיתוב משלכם ואנו נוכל או לעצב לכם מחדש או להישאר עם העיצוב הקיים שלכם ולעשות אותו באיכות ההדפסה הטובה ביותר על החולצה המיועדת. אין ספק שהדפס אישי על חולצה לחתן יכול להיות מתנה נפלאה עבור חבר קרוב, מעין בדיחה אישית או אפילו חולצה יפה ומכובדת שיוכל ללבוש לעבודה, בחיי היום יום, למסיבה וכו'. הדפס אישי על חולצה הוא בעל אופי אישי ויעיד על הקשר הנפלא בין החתן לחברו שמעניק את המתנה. ניתן לעשות הדפס אישי שיכלול גרפיקה מיוחדת , תמונה, כיתוב או שילוב של השניים.

אם אתם רוצים להזמין חולצות לחתנים ומתלבטים במה לבחור, כדאי לכם לשים דגש לכמה פרמטרים חשובים: ראשית, וודאו שאותה חולצה שהזמנתם אכן מתאימה במידותיה ללובשים ואיכותית ונוחה ללבישה. את החולצה הזו ילבש החתן ביום החשוב בחייו ועליה להיות מתאימה לו במדויק. שנית, ודאו גם שההדפסה שבחרתם, זו שתופיע על גבי החולצה, איכותית לא פחות. בזכות הטכנולוגיות החדשניות בעולם הדפוס, ניתן כיום לבצע הדפסה עמידה, שנותרת שנים ארוכות על החולצה ואיננה דוהה או מתקלפת לאחר הכביסה. כך מתקבל מוצר מצוין, העונה לכל הצרכים וגם משמש כמזכרת מושלמת מיום החתונה, הן עבור החתן והן עבור הכלה. 
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים