0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות לטיולים

חולצות לטיולים

בכל טיול יש קסם מיוחד, שלו אנחנו מחכים שנה שלמה. יכול להיות טיול שנתי, יכול להיות המחנה הגדול, יכול להיות שזה טיול מטעם הארגון שבו אתם עובדים, טיול של חמשוש או טיול של מיטיבי לכת או כל קבוצת טיילים אחרת. כך או כך, אין כמו חולצות מודפסות שקושרות את כולם לקבוצה אחת, במיוחד אם זה חולצה בעיצוב עצמי לכולם (כמו למשל בטיול לפולין או בטיול שכבתי – כשלכל כיתה יש חולצה מודפסת משלה), בארץ ובחו"ל. חולצות מודפסות לוקחות חלק בגיבוש קבוצה – כשלכולם אותה חולצה בדיוק בגזרה ובהדפס – רק המידה שונה.

חולצות מיוחדות מותאמות לימי טיול
כיום ישנה הטכנולוגיה והידע לעיצוב כמות גדולה של חולצות שמתאימות לפעילות ספורטיבית, על פי רמת השקעה ורצון. ישנן חולצות תרמיות לחימום בטיולים קרים או בסיורי לילה, וישנן חולצות מדיפות זיעה, ממש כמו של רוכבים וספורטאים. ניתן להדפיס גם על מעילים ועל פריטי לבוש שונים, כך שאלו יראו כמו חליפה. ישנן חולצות ופריטי לבוש ללא תפרים – אלו נוחים יותר על הגוף ובעיקר למי שיש לו בעיית רגישות יתר למגע. ישנו בד טכני מרחיק לחות, ובכך ניתן לשמור על יובש בגוף ועוד. הפטנטים רבים והטכנולוגיות באות לענות על צורך שנוצר מהשטח. וההדפס? זאת כבר שאלה אחרת!

כשמעוניינים להיות מקוריים ויפים
חולצות יכולות לשמור על מצב הרוח ועל המורל. ההדפס אחיד או משתנה, העיצוב יכול להיות פרטני, והתוכן? תלוי בכם. חולצת יום כיף למשל צריכה להתאים בצבעים (אם זה יום שמשי – צבע בהיר ולהיפך) באורך השרוול, בטיב הבד (רגיל או מיוחד). הגיבוש אינו מתבטא רק בלבישת החולצות, אלא גם בתהליך הכנתן והכנת ההדפס – לכן זה מצדיק מפגשים לעיצוב ההדפסים בחולצה – כשלב מכין ומגבש לטיול.

הזמנה של חולצות לטיולים עם הדפס בית הספר או הקבוצה היא הזדמנות להפתיע את היוצאים לטיול במתנה מיוחדת, מקורית וגם נוחה! את החולצות אפשר ללבוש בזמן הטיול וכך לשמור על אחדות קבוצתית ועל כייף ולא מעט הנאה. החולצות הללו נוחות ללבישה וכוללות הדפסות איכותיות שאינן יורדות בזמן הכביסה. אפשר לבחור כיום חולצות במידות ובעיצובים שונים וכן להדפיס עליהם שלל של הדפסים. חשוב מאד להקפיד לפנות אך ורק אל המומחים ולו כדי להבטיח את טיב ואת איכות החולצה וההדפסה. אם אתם מתעניינים בהזמנת חולצות מודפסות לטיולים, T-print היא ללא ספק הכתובת הנכונה.  
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים