0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות ליום כיף

יום כיף מטרתו להוציא מן השגרה היומיומית ולמעשה להפוך את היום הרגיל ליום כיף. ביום שכזה ישנם פעילויות שונות, הפעלות ולמעשה כל דבר המוציא משגרת היום יום. ימי כיף נותנים כמעט בכל מסגרת מוכרת (בית ספר, צבא, מקום העבודה, מועדון לקשיש וכדומה) כלומר, כמעט בכל שלב בחיינו נצא ליום כיף בכדי לצאת מהשגרה שלנו וכדי למנוע את שחיקתו של גוף האדם על ידי שינוי מרענן באותו היום כיף.

חולצות מודפסות מיום כיף ניתנות למשתתפים באותו יום כיף ולמעשה מציינים את המקום ששלח ליום הכיף (לדוגמא בצבא- חיל, יחידה) ולעיתים גם את התאריך של יום הכיף. המשתתפים שקיבלו חולצות ליום כיף ילבשו אותם וישר ירגישו משויכים לקבוצה אחת ספציפית (כל מי שגם לובש את אותה החולצה) וכוח אחיד. אם יום הכיף מכיל תחרויות מסוימות על ידי החולצות נוכל להבחין מי מתחרה במי. בכל מקרה חולצה ליום כיף היא גם מזכרת נעימה לשמור (לעיתים רבות הופכת החולצה לפיז'מה) וכל פעם שנלבש את החולצה מהיום כיף נוכל להתרפק על אותו היום והחוויות ממנו. כמו כן, נזכור שמי שהביא לנו את החולצות אכן משקיע בנו.

בבחירת חולצה ליום כיף, יש לחשוב מראש על הכיתוב אותו נרצה לשים על כל חולצה, לוודא את מידת החולצה שכל אחד שמקבל אחת כזאת לובש, למצוא בד שהוא נושם ולוודא שגם ההדפס לא יהיה גדול מידי שייתן לבד לנשום ולא יחסום אותו, כמו כן חשוב לוודא את כמות הנשים והגברים לשם התאמת החולצה (אלא אם נרכוש חולצות שהן מוגדרות כיוניסקס- מתאימות לשני המינים).                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים