0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות לסיום טירונות

תקופת הטירונות היא אחת התקופות הייחודיות ביותר בחייו של בחור צעיר. החוויות בטירונות של חייל קרבי הן חוויות מחשלות אשר נצרבות בזיכרון לכל החיים. האתגרים הקשים הניצבים בפני קבוצה של בחורים צעירים שלא מכבר רק מלאו להם שמונה עשרה שנים מביאים אותם למצב של גיבוש ואחוות לוחמים באופן שאין לו אח ורע בעולם. החוויות שיש לכל אחד מהטירונות הן חוויות המעצבות אותנו לכל החיים. סיום הטירונות היא מאורע מרגש שכל חייל קרבי בתחילת דרכו מייחל אליו ולכן נהוג לציין אירוע מיוחד וחשוב זה בחולצה לסיום טירונות. חולצה לסיום טירונות היא סמר המאחד את כל המחזור הטירונים ומהווה מעין מזכרת לתקופה קשה אך יפה בחייהם.
 
איכות החולצה
לקולנו יש חולצות שאנחנו אוהבים שנקרעו או נהרסו על ידי כתמי זיעה או התבלו מוקדם מהצפוי. כדי להבטיח שחולצת סיום הטירונות שלנו תישאר אתנו עוד שנים ארוכות ותהווה מזכרת מאותה תקופה מיוחדת בחיינו, וכדי שנוכל גם ללבוש אותה מדי פעם אם נרצה, חשוב לבחור בחולצה איכותית מבד איכותי. איכות הבד תשפיע באופן ישיר על אורך החיים של החולצה, העמידות שלה בכביסות והעמידות של ההדפסה על החולצה. לא נרצה הדפסה שמתפוררת מהחולצה לאחר כמה כביסות. חולצה מבד לא איכותי עלולה גם לגרום לגירויים ולפריחות בעור רגיש.
 
חולצות מודפסות ב PRINT-T
ב PRINT-T יעזרו לכם לבחור את סוג החולצה המתאים לכם כמו גם יעזרו לכם לעצב הדפסה בעיצוב מיוחד בהתאם לבקשתכם ולפי היחידה בה אתם משרתים. בנוסף, יעזרו לכם לסגנן כיתוב ססגוני ומשעשע שיזכיר לכם את התקופה היפה והמגבשת של הטירונות. ההדפסה האיכותית מתבצעת באמצעות הזרקת דיו ישירה המבטיחה לכם חולצה איכותית והדפסה הנשמרת לאורך זמן רב, העמידה בפני כביסות מרובות. 

את סיום הטירונות אפשר לציין בכל מיני דרכים. ישנם כאלה הבוחרים לחגוג את האירוע הזה במסעדה או במסיבה גדולה ויש את האחרים שמחפשים דרך מקורית וקצת שונה לציין את המאורע החשובה. לאלה מוצעות חולצות לסיום טירונות, אותן ניתן להזמין ישירות מ – Tprint. אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של חולצות ולהדפיס עליהן כיתוב כלשהו שרלוונטי ליום הגדול והחשוב הזה. את החולצות ניתן לחלק למסיימי הטירונות כבר באותו המועד שילבשו אותן מיד בסיום האירוע ויוכלו ליהנות ממזכרת נפלאה שתזכיר להם את אותה התקופה. הזמנת החולצות היא פשוטה, מהירה וקלה וניתן לקבל את החולצות המוזמנות ישירות עד הבית או למקום העבודה.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים