0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות לסיום קורס

כל אחד היום יכול לעצב לעצמו את ההופעה שלו, וכך הרבה כישרונות צעירים יוצאים לפועל. במיוחד כשמדובר בסיום קורס, והפעילות החובקת סביב עניין זה שוקקת ושמחה. חולצה לסיום קורס הינה חולצה של פעם בחיים כלומר – יש רק אחת כזו, והיא אמורה להשאר לכל החיים, על- כן רצוי שתהייה עשויה מחומרים איכותיים, שמאפשרים לנו לזכור את הקורס ולהראות לאנשים אחרים שאנו בוגרים של אותו הקורס. חשיבות איכות וסוג הבד בחולצות מאפשרים לנו את הזיכרון שנשאר איתנו הלאה, וככל שיישארו איתנו דברים משמחים כמו מתנות סיום קורס, כך נשמר את תחושת הנוסטלגיה הבוערת בנו.

עיצוב חולצת סיום קורס
רבים חושבים שעיצוב חולצות מדבר רק על שיטת הדפסה על חולצות. ובכן, זה נכון חלקית. עיצוב חולצות כולל בעצם גם את הצורה של החולצה עצמה. תארו לעצמכם למשל דגם של חולצת עטלף מודפס, או טי שרט. ניתן להדפיס על גבי הטי שרט באופן מיוחד ושונה מהאחרים. נכון שחולצות סיום קורס הן לעתים נדושות, וכדי להיות מעט יותר יצירתיים ומקוריים נדרש דמיון רב וחוש אסתטי.  יש לכם רעיונות לחולצה מודפסת? בצעו אותם כדי להיות הראשונים שחשבו ויישמו את זה.

יצירה עצמית מול יצירה מקצועית
כמובן שניתן גם ליצור לבד, באופן עצמאי, אולם כשמדובר בכמות כל – כך גדולה של חומר גלם וחולצות, רעיון ההדפסה הוא רעיון פרקטי. ולמה לא לשלב את ההדפסה בעצמכם? הציוד המיוחד לגיהוץ ולהצמדת ההדפס אל החולצה נמצא רק בחנויות להדפסת חולצות. אתם בוחרים את הצבעים על פי המבחר שבחנות. את אותו ההדפס ניתן לעשות גם על חפצים אחרים במקביל ולהעניק כמתנה. כך גם האח הקטן יכול לפרסם שאחיו או אחותו למדו בקורס הזה, לגאוות המשפחה.


אז, למה כדאי לכם להזמין חולצות לסיום קורס? בין אם זה קורס צבאי שנמשך מספר חודשים או קורס במסגרת הלימודים – במכללה או באוניברסיטה, לסיים את הקורס הוא אירוע שבהחלט מצדיק איזכור כלשהו ואפילו חגיגה. אפשר כיום להזמין חולצות איכותיות ולהדפיס עליהן כל כיתוב שרוצים, הרלוונטי לסיום הקורס לכל החוגגים. לא משנה באיזה קורס מדובר, החולצות הללו וודאי תשמחנה מאד את הבוגרים וגם תשמשנה כמזכרת נהדר מאותו יום מיוחד.

אצלנו ב – Tprint תוכלו לבצע את הזמנת החולצות בקלות ובמהירות וליהנות גם ממחירים אטרקטיביים ונוחים. החולצות נעימות ונוחות על הגוף וההדפסה – באיכות גבוהה וללא פשרות.
 

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים