0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצות מודפסות – איך מתחילים?

חולצות מודפסות – איך מתחילים?
היום יותר מתמיד אפשר לראות שלחולצות מודפסות יש כוח רב: הדפסים על חולצות הם כמו פרסומת מהלכת על שתיים. אלו צועקות את המסרים אפילו אם מי שלובש את החולצה שומר לשונו ומצטנע ברבים. וכשמדפיסים, אל השגעון הזה יכולים להכנס עוד פרטי לבוש – לא עוצרים בחולצות – אלו יכולים להיות גם כובעים, פדים לעכבר, בדים ווילונות, סינרים, מצעים, מצעי ריפוד נשלפים לרכב וכל משטחי הבד שישנם. כמובן, רצוי שהן תהיינה עשויות מהחומר האיכותי ביותר שקיים – גם כדי שההדפסה לא תימחה וגם כדי לשמור על אריכות ימים לחולצה.

טיב חולצה, טיב הדפסה
חשוב שלא רק המכונה שמדפיסה תעשה עבודה איכותית, רצוי שחומר הגלם יהלום את החולצה. אחרת מה הבעיה פשוט לקחת טוש מיוחד ולצייר באופן עצמאי על החולצה ולרסס ספריי ששומר את ההדפסה על זה? במקרים רבים החולצות הללו הן לצורך עבודה ולשימוש חוזר. עליהן לעמוד בכביסות רבות ולשמור על ההדפסים שעושים עבודה לא פחות חשובה במערכת דינאמית של עובדים.

איך מתחילים?
היום ניתן לא רק לבחור את החולצות הרצויות על פי הדפסים ומידות דרך הרשת האינטרנטית, אפשר לשלוח עיצוב אישי מיוחד לצורך הדפסה, ואפשר להזמין את החולצות כולן תוך עיצוב חולצה אישי באמצעות מייל. אפשר גם להכין את ההדפס הרצוי ולגבות את זה על גבי דיסק און קי או סי.די רגיל, להגיע לחנות ולהשתמש בזה במקום.

איך בוחרים בין סוגי ההדפסות?
יש שני סוגי הדפסות עיקריים: הדפסת פלוק (או ויניל) והדפסה דיגיטאלית. בהדפסה הדיגיטאלית משתמשים בחולצות להדפסה בהירות. כך ההדפסה הופכת למקצועית ולמוצלחת. בהדפסת פלוק או ויניל משתמשים בצבעים מיוחדים כמו זהב, כסף וצבעים זרחניים למשל. בכל מקרה, ההדפסה בפלוק היא ההדפסה המרשימה ביותר ורצוי לברר לגביה.

אז, עכשיו, כשלמדתם למה חשוב להתייחס לפני שמזמיני חולצות מודפסות איך מתחילים זו כבר לא בעיה. אצלנו ב – Tprint  תוכלו לבחור את החולצות המתאימות לכם (צבעים וגם מידות) וגם את ההדפסות, שיופיעו על גבי כל חולצה וחולצה ולבצע במהירות ובקלות את ההזמנה. אם בעבר הייתם צריכים לפנות פיזית אל החנות עצמה, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ובהקלקה מהירה תוכלו להזמין את החולצה המתאימה. אל דאגה, אם אתם מתקשים או לא יודעים כיצד להתמודד עם המשימה, אנו עומדים לרשותכם ונשמח לסייע לכם בכל עניין ובכל בקשה.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים