0
                
 
 

חולצות מודפסות לבת מצווה

יום הבת מצווה הגיע, המוזמנים כבר הגיעו המסיבה בעיצומה, אך היות וחשבתם על משהו מיוחד אתם רגועים ושלווים אף אחד לא יודע אבל כמזכרת לאירוע יקבלו כל המוזמנים והמוזמנות כמובן, חולצה מודפסת עם הקדשה של בעלת השמחה, המזכרת מתקבלת בתשואות עידוד לנערה המתבגרת וטקס ההתבגרות החברתי אשר מקורות המסורת מתחילים עוד מהמאה ה-19 ועד ימינו אנו, עובר בהצלחה ובשמחה עם מזכרת מקורית שתישאר בזיכרון האורחים לשנים רבות אחרי. 

בעבר הדפסה על בדים הייתה דורשת הכנה מראש ועבודת שטח מעמיקה עם ע"י הכנת תבנית להדפסת משי או גלופה העשויה חומרים שונים, כמו כן הכנת משטחים להדפסה (לא ניתן היה להדפיס על כל שטח בד דוגמא לרוכסנים צווארונים ועוד.),כך שההדפסה תצא באיכות גבוה ולא תתבלה אחרי זמן קצר. כיום באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן ע"י מדפסת דיגיטלית להדפיס על כל סוגי הבד כגון כותנה, משי,
פוליאסטר, לייקרה, סאטן ועוד...המכונה המדפיסה בשיטה חדשה וייחודית המאפשרת לקבל הדפסות צבעוניות עד 3 מליון גוונים של צבע בהדפסה איכותית אחת על מגוון מוצרי הלבשה מוגמרים מתאים גם לחינוך לגיל הרך.

היות ומדובר במערכת מחשוב השולטת על ההדפסה ניתן בעצם להדפיס כל איקון, כתב ובכלל כל דבר העולה על ראשכן ונמצא בפורמט מחשב,( סוגי קבצים: pdf, psd, ai, tif, jpg) כאשר ההדפס הופך להיות חלק בלתי נפרד מהבד ולכן הוא אינו מתקלף ואינו דוהה גם לאחר מספר רב של כביסות נקיון, (את החולצות יש לכבס ב- 30 מעלות כאשר היא הפוכה, כמובן שלא בחומרים כמו אקונומיקה.) לסיכום נראה כי מהפכת הדפוס הדיגיטלי הגיע גם למגזר הפרטי וכמתנה לאורחי הבת מצווה יכולה להוות הפתעה נעימה לקבל חולצות מצחיקות .


 

                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:

הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים