0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצות מודפסות להצעת נישואין

אתם כבר שנים ביחד, כל הסובבים אתכם אומרים שאתם זוג מושלם, הכל סגור ובטוח וכעת נשארה רק ההחלטה כיצד להציע את השאלה? כל אחד רוצה משהו מיוחד, משהו שלא עשו כבר, משהו מקורי ויחד עם זאת שמתאים במיוחד לכם כזוג.

אנו מציעים לשלב בהצעת הנישואין שלכם את גורם ההפתעה בצורה קצת אחרת - חולצה מודפסת הנמצאת עליכם. הצעת נישואין יכולה להיות במגוון מקומות ובמגוון דרכים אך אין כמו להפתיע את ארוסתך לעתיד בשאלה שנמצאת ממש עליך או לחילופין- עליה. ניתן להזמין הדפסה על חולצה שבעזרתה תעביר את השאלה, החולצה יכולה להינתן כמתנה למושא ההצעה או להילבש מתחת לחולצה אחרת ולהיחשף בדיוק ברגע המתאים.

הדפסת חולצה ועליה הצעת הנישואין מהווה דרך חדשה ומקורית לשאילת השאלה החשובה ביותר, החולצה יכולה לשמש כמזכרת שתשאר איתכם לעולמי עולמים וגם תוכלו להראות אותה לכל המסוקרנים. את החולצה אפשר לשלב בכל הצעה מכל סוג, ניתן להוריד את החולצה העליונה באמצע שיט רומנטי בטענה שנהיה חם, ניתן לתת אותה בתירוץ שקנית סתם חולצה וכשהמקבלת תפתח את המתנה תופתע מההדפס שעליה או אפילו לקפוץ איתה ממטוס היישר לזרועותיה של אישתך לעתיד.

חולצה עם הכיתוב התינשאי לי הינה דרך מיוחדת ומעניינת לשאול את השאלה, זו הצעה משעשעת שתזכר לנצח ושבעזרתה תוכלו לספר לכל המתעניינים כיצד חולצה תמימה הפכה לדבר הרבה יותר גדול                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים