0
                
 
טל' : 03-9033946

חולצה עם הדפסה דיגיטלית לחיילים, חולצה עם הדפסה דיגיטאלית

סיום המסלול קרב, כבר תקופה ארוכה אתם שרויים תחת מציאות צבאית נוקשה ומעייפת. נמאס לכם כבר משגרת היום המעצבנת והמתישה, לקום יום יום מוקדם, להתכונן למסדרים, הקפצות באישון לילה, ניקיון,  כיתות לימוד, אימון הפרט, פזצט"א ועוד.. אולם תחושת הסיום כבר עומדת בפתח ואתם נרגשים לקראת סיום הקורס /מסלול המיוחל. השקעתם את כל כולכם במה שהיה, ונותר עוד מאמץ קל לאקורד הסיום. אתם מעוניינים שלאקורד הסיום יהיה צליל מיוחד ואקורד מעניין בלתי נשכח.

ההורים והחברים  מגיעים לטקס הסיום וחשים גאווה והתרגשות לנוכח המפגש אתכם. גם אתם מצפים למפגש עם הקרובים שלכם והתרגשות הכפולה מורגשת באוויר. אין יותר כיף ומדליק כאשר בסיום הטקס כולם מסתערים על אהוביהם כאשר פשטתם בצורה סמלית את  מדי הצבא ומתחת לחולצה הצבאית  נחשפת חולצה מודפסת מושקעת ביותר אותה הכנתם מבעוד מועד.  
ב- T-PRINT נסייע לכם בעיצוב מיוחד לפי בקשתכם על פי היחידה בה אתם משרתים, בליווי סלוגן משעשע שיהפוך את התקופה הארוכה והמייגעת לתקופה בלתי נשכחת שלעד תעלה חיוך על שפתותיכם. החולצה המודפסת מיוחדת ואיכותית עם הדפסה צבעונית דיגיטלית, בהזרקת דיו ישירה על הבד תתרום גם היא לתחושת ה"ביחד", ליום גיבוש ולמורל הגבוה שהתהווה במהלך שהותכם יחדיו בקורס הצבאי.

חולצה מודפסת  סיום מסלול או חולצות יחידה הפכו למסורת בקרב חיילי צה"ל זה לא משכנתא זה זול, כייפי וקל. גם אתם חלק ממשפחה צה"לית לא תוותרו על האפשרות להיות חלק משרשרת זו. אז תבחרו את צבע החולצה ממגוון הצבעים הרחב שקיים אצלנו, שלחו קובץ עם עיצוב ההדפס שלכם או בחרו הדפס ממגוון ההצעות שלנו, והחולצות יוכלו להגיע אליכם תוך עשרה ימי עבודה באמצעות שליח. אז בהצלחה בהמשך הדרך.. אנו נמתין לסיום קורס הקצינים שלכם.

                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:

הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים