0
                
 
 

חולצות מודפסות לעובדים

חולצות מודפסות לעובדים הינם חולצות אשר מסמנות למעשה מחויבות וייצוג למקום העבודה.
בדרך כלל ניתן לראות במוסכים ומפעלים (אך לא רק, גם מלצרים ועובדי חברות רבות נוספות) למיניהם כי לעובדים שם יש חולצה אחידה הנושאת את לוגו וסיסמת מקום העבודה ולמעשה במשך כל יום העבודה, העובדים לובשים את החולצה ומייצגים את החברה שאליה הם משתייכים. למעשה האחידות של החולצות מסמנות ללקוחות החיצוניים כי אותו עובד שייך למקום (לדוגמא חולצה אחידה למלצרים בבית קפה, יבדילו את המלצרים והלקוחות ידעו למי יש לפנות).

בחירת החולצות לעובדים מתנהלת בצורה של חשיבה על כמה אלמנטים: סוג הבד (בד נושם מפני שהעובדים נמצאים עם החולצה במשך היום), התאמת צבעים (לא ניתן חולצות בהירות לעובדי מוסך לדוגמא), הדפסת עיצוב לוגו המקום (במקום שיראה אותו כל אחד), התאמת חולצות לנשים\ גברים, בדיקת מידות ההלבשה של כל אחד שמקבל חולצה (שתהיה התאמה בהזמנה ולא חוסר\ יותר ממידה מסוימת) חשיבה על לוגו אחיד לכתיבה על החולצות.

מעבר לכך שכל עובד מקבל חולצה וכך הוא משויך למקום העבודה שלו, הוא גם מייצג כלפיי חוץ את מקום העבודה שלו. כלומר, ברגע שיצא העובד ממקום עבודתו לעבודה בשטח (מחוץ למשרד) כל עובר אורח יכול להבחין במקום עבודתו, הדבר יוצר מוצרי פרסום מצד אחד למקום העבודה שזה דבר חשוב. הפרסום הוא על גבי החולצה. מעבר לכך העובד כמייצג החברה יתנהג בהתאם ויפעל לפי רוח החברה מפני שיחוש שהוא אכן עדיין בתוך מקום עבודתו ולא מחוצה לו, זאת בזכות חולצה מודפסת.

בחזרה לדף מאמרים

                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:

הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים