0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצות סיום קורס אצלנו ב- Tprint

הדפסה על חולצות סיום קורס
 
T-print  הינה החנות המובילה בישראל להדפסת חולצות ועיצוב חולצות מודפסות. מבין שלל השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מאוד גאים בשירות הדפסת חולצות לחיילים. יחידות רבות עמן אנו עובדים מזמינות אצלנו חולצות סוף קורס או חולצות סוף מסלול בעבור צוות החיילים המסיימים. החולצות אותן אנו מספקים ללקוחותינו מתאימות לכל עיצוב, צורה, צבע או כל בקשה אחרת אותה אנו מקבלים מהחיילים.
 
אנו ב- T-print מקפידים לספק ללקוחותינו מוצרים מאיכות גבוהה המאפשרים למתנת הזיכרון להאריך ימים עד כמה שניתן (ובהתאם להוראות הנקיון כמובן). אין כמו להזכר בגיל 30 בקורס צבאי אותו סיימתם לפני יותר מעשר שנים.  הבד ממנו מייצרים את החולצות שלנו נבדק במשך שנים ונמצא איכותי מאוד.
 
בין אם אתם מסיימים טירונות ובין אם קורס צבאי כזה או אחר, אל תהססו והתקשרו עוד היום אלינו, נשמח לקבוע עמכם פגישה ולהציג בפניכם את דגמי החולצות שלרשותינו ואת הדגמים המבוקשים ביותר. במידה ותרצו לראות דוגמאות ישנות של חולצות סוף קורס, נשמח להציג לכם דגמי חולצות מעוצבות אותם סיפקנו ללקוחותינו בעבר.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים