0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 חולצת יום כיף

אתם מארגנים יום כיף לעובדים שלכם ומחלקים אותם לקבוצות. האם מחשבתם על רכישה מרוכזת של חולצות מזכרת לכל עובדי החברה? במידה וכן תרשו לנו להציג לכם את Tprint! המובילים בישראל בתחום החולצות המודפסות לימי כיף, לחגים ולעובדים. אנו עובדים שנים רבות במגזר העסקי ומספקים לגופים רבים בישראל חולצות מודפסות במחירים המשתלמים בישראל.
 
החולצות שיקבלו העובדים שלכם מיום הכיף ישארו אצלו למזכרת לעד ויזכירו לו את היום הכיפי שאותו עבר. עובד שהולך עם חולצה של החברה, עוזר בשיווק שלה ומספק לחברה אמצעי שיווק נוסף. הדבר די דומה לחיילים שסיימו מסלול והולכים לכל מקום עם חולצת סוף מסלול או סיום קורס. הגאווה שלכם מאפשרת ליחידה לקבל תשומת לב אמיתית וזאת באמצעות שיווק אמיתי.
 
אז מה אנחנו בעצם מציעים לכם? כמובן שהדבר תלוי ביום הכיף או בסוג האירוע אשר אותו אתם מארגנים לעובדים שלכם. לכל יום  ולכל אירוע ניתן לייצר חולצה מסוג אחר, צבע אחר או אופי אחר. אנחנו נשב ביחד ונבחר את החולצות שיתאימו לסוג האירוע. כמובן שנדאג לספק לכם את החולצות באיכות הגבוהה ביותר, כך שישארו עם העובדים שלכם זמן רב וישרדו את הכביסות הקשות והמסובכות ביותר שיש בארץ. קורס קואצ'ינג.

סגרתם מקום לערוך בו את יום הכיף לעובדים שלכם? בחרתם אטרקציות מעניינות או אולי מסלולי טיול מאתגרים, שתוכלו לשלב ביום הזה ובעצם – אתם בטוחים שאתם מוכנים? אז, רגע - אל תשכחו להזמין חולצת יום כיף שאותה יקבלו העובדים כבר בתחילת היום, רגע לפני שיוצאים. את החולצה הזו תוכלו להזמין אצלנו ב – Tprint, חולצה המגיעה במידות שונות ובצבעים רבים ולכל כתובת שרוצים. תוכלו לבחור גם הדפסות מיוחדות להדפיס ישירות על החולצה, בין אם זו תמונה, כיתוב או אולי ברכה.

לפנק את העובדים
חולצות ליום כיף, שלובשים כל העובדים, משמחות וגם יוצרות תחושה של קרבה. הן מזכרת מצוינת מיום כיף ומהנה וגם מראה חשיבה מקורית וקצת שונה. את החולצות אפשר כמובן ללבוש במהלך הטיול ויום הכיף עצמו וגם בשעות הפנאי או בכל הזדמנות אחרת שרוצים. חשוב להקפיד על איכות גבוהה של חולצה ושל הדפסה ולדאוג להזמין זאת אך ורק אצל המומחים. ההדפסות של היום איכותיות מאד והן יוצרות הדפסות שנותרות על הבד גם לאחר כביסות מרובות. צבען איננו דוהה, הן אינן מתקלפות לאחר הכביסה ונותרות כפי שהן למשך תקופה ארוכה.
 


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים