0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

חולצת יום כיף

אתם מארגנים יום כיף לעובדים שלכם ומחלקים אותם לקבוצות. האם מחשבתם על רכישה מרוכזת של חולצות מזכרת לכל עובדי החברה? במידה וכן תרשו לנו להציג לכם את Tprint! המובילים בישראל בתחום החולצות המודפסות לימי כיף, לחגים ולעובדים. אנו עובדים שנים רבות במגזר העסקי ומספקים לגופים רבים בישראל חולצות מודפסות במחירים המשתלמים בישראל.
 
החולצות שיקבלו העובדים שלכם מיום הכיף ישארו אצלו למזכרת לעד ויזכירו לו את היום הכיפי שאותו עבר. עובד שהולך עם חולצה של החברה, עוזר בשיווק שלה ומספק לחברה אמצעי שיווק נוסף. הדבר די דומה לחיילים שסיימו מסלול והולכים לכל מקום עם חולצת סוף מסלול או סיום קורס. הגאווה שלכם מאפשרת ליחידה לקבל תשומת לב אמיתית וזאת באמצעות שיווק אמיתי.
 
אז מה אנחנו בעצם מציעים לכם? כמובן שהדבר תלוי ביום הכיף או בסוג האירוע אשר אותו אתם מארגנים לעובדים שלכם. לכל יום  ולכל אירוע ניתן לייצר חולצה מסוג אחר, צבע אחר או אופי אחר. אנחנו נשב ביחד ונבחר את החולצות שיתאימו לסוג האירוע. כמובן שנדאג לספק לכם את החולצות באיכות הגבוהה ביותר, כך שישארו עם העובדים שלכם זמן רב וישרדו את הכביסות הקשות והמסובכות ביותר שיש בארץ. קורס קואצ'ינג.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים