0
                
 
 

חשיבות איכות וסוג הבד בחולצות

למי מאיתנו לא קרה שחולצה שקנינו, ברגע האמת נקרעה\ התכווצה\ קיבלה כתמי זיעה? האמת היא שכמעט לכולנו קרה מקרה שכזה ולכן חשוב תמיד לבחון את איכותו וסוג הבד בחולצות. לכל מטרה ופעולה ישנם סוגים שונים של חולצות ועל כל אחד לדעת ולהתאים את החולצה לפי סוג הבד ואיכותו לכל פעולה (לא נבחר לפעילות ספורט בד חונק ולא נושם).

איכות וסוג הבד משפיע בדברים רבים. חולצה תהיה עמידה יותר בכביסות ופעילויות יומיומיות ככל שהבד עמיד יותר וככל שמטפלים בחולצה לפי הוראות היצרן (לכבס הפוך, 30 מעלות וכדומה) כך איכותו תשמר ונהנה מהחולצה מודפסת יותר ולטווח ארוך יותר. איכות הבד משפיע גם לגבי סוג העור מפני שבד שאינו איכותי על עור רגיש יכול לעשות גירודים או פריחה מסוימת וזאת בעקבות בד לא איכותי על עור רגיש.

חשוב להתאים את הפעילות לסוג הבד לדוגמא: לחולצה צמודה ונוחה ניקח חולצה העשויה לייקרה אשר יושבת על הגוף באופן צמוד (גם לגלישה ולספורט ימי ניקח את הלייקרה). ניקח לפעילויות אחרות חולצות העשויות פוליאסטר  או כותנה או שילוב של שניהם. חשוב לבחון את החולצות מודפסות לפני שרוכשים אותה ולוודא האם יש אפשרות שהיא תתכווץ לפני קנייתה בכדי לחסוך עוגמת נפש כבר לאחר הניקיון הראשון.

לחזרה לדף מאמרים

                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:

הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים