0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

טי שירט מעוצבת

טי שירט מעוצבות

אחד מפרטי האופנה הפופולאריים והנפוצים ביותר אשר נחשב למוצר טקסטיל האהוב על ידי רוב הצרכנים היא חולצת הטי שירט. טי שירט היא פריט לבוד יומיומי ונוח אשר תמיד כיף ללבוש אותו. חולצות טי שירט מעוצבות ומודפסות גם יכולות להעביר מסר או רגש מסוים. אחד המאפיינים של חולצות הטי שירט בעולם האופנה בישראל ובעולם הוא חולצות מצחיקות המודפסות בציור מצחיק או משפט מחוכם. חולצות טי שירט מעוצבות מתאימות לכל אדם: לגברים לנשים ואפילו לילדים. מדובר במוצר אופנתי שיכול לשמש גם ככלי פרסום שיווקי במידה ומדפיסים עליו לוגו או צפרסומת של מוצר או חברה מסוימת.

כיצד מעצבים טי שירט?
אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעיצוב טי שירט אופנתי היא באמצעות שיטת הדפסת מסוננת בה ההדפסה נעשית דרך הקרנה המגבילה את השטחים הנחשפים לדיו. רוב חולצות הטי שירט עושות שימוש בצבעים מסוימים על מנת להשיג מגוון רחב יותר של צבעים . לעומת זאת ישנו דפוס העושה שימוש במספר צבעים מוגבל על מנת להשיג את הדרך היעילה ביותר להדפסת חולצות. השיטה הזאת עדיפה בהרבה כאשר מדפיסים על חולצות בצבע בהיר. כיום שיטת ההדפסה העושה שימוש בהשקעות בבסיס מים בדיו עוברת מן העולם בהדרגה ופחות חברות לשיווק חולצות מודפסות עושות בה שימוש.

חולצות מודפסות באינטרנט
חברות רבות העוסקות בתחום החולצות המודפסות עושות שימוש בחוויית העיצוב העצמי אשר מעניק העיצוב באינטרנט. באמצעות האתר המקוון של אותן חברות ניתן לבחור את גודל הטי שירט הרצוי, ואת הצבע האהוב עלינו, ולבחור מבין שלל העיצובים המוכנים שיש באתר, ואפילו לעצב בעצמנו עיצוב מקורי שניתן להדפסה על ידי החברה או החנות. באופן הזה ניתן למתג גופים רבים כמו קבוצות ספורט למיניהם או חולצות של יחידות צבאיות, או חולצות עם מסרים שיווקיים, פוליטיים או כל מסר אחר בו הלקוח חפץ.
                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים