0
                
 
 

כמות גדולה של חולצות

כמות גדולה של חולצות

הגיע היום בו אתה מתגייס לצבא... אורז את הבגדים ונוסע לבקו"ם, עובר את כל הבדיקות האפשריות והופ! לטירונות ולמסלול. מה לא עובר עליך שם?? השקמות ב 4 בבוקר (כי כבר את ה 6 שעות שלך ישנת..), מטווחים, תיזוזים, מקלחות משותפות ואוכל זבל.

את החוויה הזאת אתה עובר עם החברים שלידך שפתאום נהפכים למשפחה שלך. מעביר איתם את "הבאסה בסבבה", צוחקים על כל מה שאפשר (ואי אפשר) ומייצרים לעצמכם שפה משלכם. גם המסעות ושבועות השטח, השפשפות והשרירים התפוסים תורמים את שלהם לגיבוש המיוחד הזה שהוא רק שלכם.

אחרי ארבעה חודשים (בערך), על מדי א' אתה מחכה להורים שיגיעו לטקס ההשבעה ומריץ בראש את כל מה שעבר עליך בחודשים האלה. אין דרך טובה יותר לשמר את הזיכרון הזה מאשר עם חולצה מדליקה עם המשפטים הכי מצחיקים ומיוחדים שמייחדים את החוויה שלך ושל החברים שלך ושמתאימים לצוות או למחלקה שלך!

ב T-PRINT  תוכלו לעצב בעצמכם את החולצה שהכי מתאימה לכם ולהזמין אותה באיזה כמות שתרצו – בין אם לצוות שלכם המצומצם או אפילו לכל הפלוגה! כמו כן, תוכלו למצוא מגוון גדול של צבעים, דגמים וגדלים של חולצות מודפסות  ולבקש הדפסת חולצות מיוחדת בשבילכם.
אז אם אתם רוצים להשאיר מזכרת מאחת התקופות החזקות בחייכם, מצאתם את המקום הנכון למקוריות ואיכות וכמובן, עם היכולת להזמין כל כמות שתרצה.
 

 

                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:

הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים