0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 מה זה אבטחת SSL

מה זה SSL

SSL זוהי שיטת הצפנה ואבטחה לדפי אינטרנט מאובטחים. דפים מאובטחים הם דפים שהתקשורת בינם לבין הדפדפן מוצפנת, ושזהות החברה או האדם המציג את הדפים ניתנת לבירור.
כאשר גולש מגיע לדף מאובטח, סמל מנעול מופיע בתחתית או בראש הדפדפן ולעיתים אף נשמע צליל נעילה.
אלה מסמנים לגולש שהדף מאובטח. לחיצה כפולה על סמל המנעול בעת ביקור בדף מאובטח תציג בפני המבקר את זהות החברה בעלת הדפים המאובטחים.
בעת לחיצה על המנעול מומלץ לבדוק את שם החברה שאחראית על ההצפנה, אל תתפתו להפקיד את פרטיכם בכל חברה קיקיונית שהמציאה לעצמה את האפשרות!
 

החברה המנפיקה את מפתח ה SSL המאפשר הצגת דפים מאובטחים, היא האחראית על נכונות המידע המופיע באתר.
לגולשים באינטרנט יש אמון גדול יותר בדפים מאובטחים. בעת העבודה מול דף מאובטח, אפשר להעביר לדוגמא, מספר כרטיס אשראי מבלי לחשוש שמישהו המאזין לתקשורת בדרך הארוכה בין מחשבו של הגולש לאתר האינטרנט יוכל לקלוט את המספר ולהשתמש בו. בנוסף, גולש אל דף מאובטח  יודע שהוא יכול ליצור קשר עם בעלי אתר האינטרנט, כתובתם ומספרי הטלפון שלהם רשומים ואמיתותם נבדקה על ידי החברה שהנפיקה את מפתח ה SSL.
חברות כרטיסי האשראי מחייבות שטפסיי הזמנה בהם מועברים מספרי כרטיסי אשראי יהיו מאובטחים בטכנולוגית SSL.
 
 פיתוח נוסף, שיסיר קצת דאגות מלבכם, הוא תעודת SSL מסוג EV (מזהה אוטומטי), הכולל בתוכו מנגנון גילוי אתרים מזויפים (תופעת ה"דיוג"), שומר עליכם ומונע מכם ליפול קורבן לתרמיות ולאתרים מתחזים. במקום לקוות שהלקוח יזכור ללחוץ על המנעול מציעים יותר ויותר אתרים את האפשרות כי הדפדפן יצבע אוטומטית: בצבע 
אדום יצבע אתר מתחזה, באתר שכזה יש להימנע מלגלוש וכמובן לא להעביר מידע פרטי כגון מס' חשבון בנק, פרטים מזהים וכו'.
ומאידך צבע 
ירוק יציין אתר אמין, באתר זה אפשר לגלוש בבטחה ובלי דאגה.

כאשר אתם נכנסים לדף התשלום של האתר, בדקו האם מופיעה //:https בשורת הכתובת והאם בתחתית הדף מופיע סמל מנעול נעול קטן. אם מופיע סמל זה, הדפדפן מזהה את האתר כמאובטח.
כדי לזהות את שיטת ההצפנה, מקמו את הסמן מעל המנעול. תופיע תווית קטנה, שבה כתוב סוג האבטחה.                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים