0
        
 
למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן

מעצבי חולצות בתל אביב

מעצבי חולצות בתל אביב

היום זו לא בעיה לעצב את החולצה של עצמך. העניין הוא, שיש כבר מי שיעצב את זה בשבילך, באופן מקצועי ו"חלק". יש מי שבוחר את טיב החולצות בעבורך ורוצה שתהיינה הטובות ביותר על פי תפישתו, יש מי שעושה את עבודת ההדפסה על הצד הטוב ביותר. והיות שמדובר התל אביב, העיר עם הסצנה הכי מיוחדת ורעננה, משם תצא הבשורה. הבשורה? כל אחת מן החולצות יכולה להיות החולצה האינדיבידואלית היחידה בעולם, פרי עיצוב של כל אחד.

יש לך משהו מיוחד להגיד על עצמך?
כשמדובר בעיצוב חולצות, למעשה מדובר בהדפסה על מוצרי לבוש שונים ולא רק הדפסת חולצות- אלא גם כובעים ועוד. זה אומר, שמי שמעוניין לעשות הדפסת חולצות מצחיקות עם לוגו זוגי לבת זוגו וללכת איתה יד ביד ברחובות תל אביב, בסגנון "אני החבר שלה" עם חץ שמצביע אליה, יכול לעשות את זה על כל פריט לבוש. זה רק רעיון אחד קטן, ובעצם, ישנם אין ספור כאלו. גם אם זה לא מצא חן בעיניכם, זה הזמן להראות מה כן.

אתה יכול להביא את החולצה, וידפיסו לך עליה
יש לך חולצה שאתה רוצה להדפיס עליה? אין בעיה, אתה יכול להביא את החולצה, ובחנות יכולים להדפיס לכם על המקום. ככה, אפשר להיות ספונטאני בעיר הכי דינאמית בארץ – מתחשק לכם משהו? הנה עושים את זה במקום. אה, אבל מאוחר בלילה? לא נורא, לכל חנות ישנו אתר אינטרנט ואפשר להזמין את זה משם.

תל אביב עיר הירידים
הרי חיי התרבות שוקקים בתל אביב, זו היא עיר חברתית. רוצים להיראות עם ההדפס שלכם? ניתן לעשות עיצוב חולצה אישי  לעתים גם באתר, להזמין את החולצה ולקבל אותה על פי התקנון. ככה, אתה תהיה המקורי ביותר בכל הירידים בתל אביב.

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
העמל 10, פארק אפק,
ראש העין


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים