0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 עיצוב חולצה אישי

חולצות טי שירט הם החולצות הפופולאריות ביותר בעולם. אם תעצרו לחשוב על זה, לכולנו יש לפחות חולצת טי שירט אחת בארון, ולרובנו יש הרבה יותר מחולצה אחת. חולצות טי שירט יכולות לשמש להרבה מטרות, הרבה מעבר לפריט לבוש. חולצת טי שירט מעוצבת יכולה להיות שלט פרסומת מהלך כאשר היא מציגה לוגו של חברה מסוימת, היא יכולה להיות אמירה פוליטית, כאשר מתנוסס עליה איזה סלוגן או משפט בעל משמעות פוליטית, והיא אפילו יכולה להצחיק. יש כל כך הרבה חולצות מצחיקות שבטוח שכל אחד יכול לזכור אחת כזאת בראשו.

כיצד מעצבים חולצת טי?
ישנם הרבה בתי עסק שמעצבים חולצות לפי הזמנה אישית, ואין יותר קל ופשוט מזה. כיום אפילו ניתן לעצב חולצות טי בלי להגיע אפילו לחנות או למפעל ההדפסה. חנויות וחברות חולצות רבות מאפשרות לבצע עיצוב של חולצות טי דרך רשת האינטרנט. נכנסים לאתר האינטרנט, בוחרים צבע אהוב של חולצה ואפילו מידה. לאחר מכן ניתן לבחור ממגוון העיצובים המוכנים שיש לחנות להציע. בנוסף, ניתן לעשות עיצוב מקורי משלנו ולהעלות אותו לאתר. לאחר מכן כל מה שנותר הוא לאסוף את ההזמנה המוכנה שלנו ויש לנו חולצות מעוצבות לפי מידתנו וטעמנו.

חולצה מעוצבת כמתנה
חולצה מעוצבת יכולה להיות אחת המתנות המקוריות ביותר שניתן לתת לחבר אהוב או בן משפחה החוגג אירוע מיוחד. על החולצה ניתן להדפיס ציור או תמונה שיש לה משמעות עבור מקבל המתנה כמו צילום של מקום אהוב עליו, צילום משותף של טיול בחו"ל או אפילו ציור מצחיק או קריקטורה שלו. בנוסף לכך, יחידות רבות בצבא נוהגות להדפיס חולצות לכבוד סיום המסלול על מנת לציין את המאורע החשוב ולסמל את האחידות והגיבוש של כל חברי הצוות.


                
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים